Idealne matki


4 głosy
Adore
Oceń film
4.75

Idealne matki - fabułaFabuła filmu "Idealne matki"Film "Idealne matki" to opowieść o trzech przyjaciółkach, które wspólnie przechodzą przez trudy macierzyństwa. Każda z nich ma inne podejście do wychowywania dzieci i wybiera inne metody.

ElizaEliza jest młodą matką, która wychowuje dwójkę dzieci. Jest bardzo zaangażowana w wychowanie swoich dzieci i stara się być idealną matką. Próbuje wychowywać je według swoich zasad, ale czasami jej dzieci wymykają się spod kontroli. Eliza musi zmierzyć się z wyzwaniami wychowawczymi i znaleźć sposób na to, jak wychować swoje dzieci w sposób, który będzie dla nich najlepszy.

AnnaAnna jest starszą matką, która wychowuje trójkę dzieci. Jest bardzo zabiegana i zawsze zajęta pracą. Nie ma czasu na wychowanie dzieci, więc często pozostawia je same sobie. Anna musi zmierzyć się z wyzwaniami wychowawczymi i znaleźć sposób na to, jak wychować swoje dzieci w sposób, który będzie dla nich najlepszy.

MagdaMagda jest najstarszą z trzech przyjaciółek. Jest matką nastolatka i musi zmierzyć się z wyzwaniami wychowawczymi, które są związane z wychowywaniem nastolatka. Magda musi znaleźć sposób na to, jak wychować swoje dziecko w sposób, który będzie dla niego najlepszy.

Film "Idealne matki" to opowieść o trzech przyjaciółkach, które wspólnie przechodzą przez trudy macierzyństwa. Każda z nich ma inne podejście do wychowywania dzieci i wybiera inne metody. Muszą zmierzyć się z wyzwaniami wychowawczymi i znaleźć sposób na to, jak wychować swoje dzieci w sposób, który będzie dla nich najlepszy. Film pokazuje, że nie ma jednego idealnego sposobu na wychowanie dzieci, ale że każda matka musi znaleźć swoją własną drogę.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Idealne matki obsada
Idealne matki
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat
Czas trwania: 100 min.
Reżyseria: Anne Fontaine
Scenariusz: Anne Fontaine
Produkcja: Australia, Francja
Premiera: 21 czerwca 2013 (Polska)
18 stycznia 2013 (świat)

Idealne matki - gdzie obejrzeć

od 4,90 zł
za film
Oglądaj
23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj

Idealne matki - Opinie

7 + 4 =

Idealne matki - polecane w tej kategorii

Idealne matki - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne