Nietykalni


2 głosy
Intouchables
Oceń film
3.00

Nietykalni - fabułaFabuła filmu "Nietykalni"Film "Nietykalni" opowiada historię Philippe'a, milionera, który został sparaliżowany w wyniku wypadku. Philippe postanawia zatrudnić do opieki nad sobą niezwykłego człowieka - Driss, który jest bezdomnym i nie ma żadnego doświadczenia w opiece nad osobami niepełnosprawnymi.

Spotkanie Philippe'a i DrissaPhilippe i Driss spotykają się po raz pierwszy, gdy Driss przychodzi na rozmowę kwalifikacyjną. Philippe jest zaskoczony, gdy Driss mówi, że chce zatrudnienia tylko po to, aby otrzymać zasiłek dla bezrobotnych. Philippe jest zdeterminowany, aby zatrudnić Drissa, pomimo jego braku doświadczenia.

Zatrudnienie DrissaPhilippe zatrudnia Drissa, a ten zaczyna opiekować się nim. Driss nauczył się wielu rzeczy od Philippe'a, w tym jak zajmować się nim i jak wykonywać codzienne czynności. Philippe i Driss zaczynają się zaprzyjaźniać, a Philippe nauczył Drissa wielu rzeczy, w tym jak jeździć samochodem i jak ubrać się w odpowiedni sposób.

Zmiana w życiu Philippe'aPhilippe i Driss zaczynają wspólnie spędzać czas, a Philippe zaczyna odkrywać nowe rzeczy w swoim życiu. Philippe zaczyna odwiedzać miejsca, których wcześniej nie odwiedzał, a także spotykać nowych ludzi. Philippe i Driss zaczynają wspólnie spędzać czas, a Philippe zaczyna odkrywać nowe rzeczy w swoim życiu.

ZakończeniePhilippe i Driss stają się najlepszymi przyjaciółmi, a Philippe zaczyna doceniać życie i cieszyć się każdym dniem. Film kończy się sceną, w której Philippe i Driss wspólnie jeżdżą samochodem, ciesząc się wolnością i szczęściem.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Nietykalni obsada
Nietykalni
Kategoria: Filmy
Gatunek: Biograficzny, Komediodramat
Czas trwania: 112 min.
Reżyseria: Olivier Nakache, Eric Toledano
Scenariusz: Olivier Nakache, Eric Toledano
Produkcja: Francja
Premiera: 13 kwietnia 2012 (Polska)
23 września 2011 (świat)

Nietykalni - gdzie obejrzeć

od 9,90 zł
za film
Oglądaj
od 14,90 zł
za film
Oglądaj

Nietykalni - Opinie

7 + 1 =

Nietykalni - polecane w tej kategorii

Nietykalni - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne