Luther


0 głosy
Luther
Oceń film
0.00

Luther - fabułaJohn Luther - główny bohater


John Luther to detektyw z londyńskiej policji, który wykorzystuje swoje wyjątkowe umiejętności do śledzenia i rozwiązywania najbardziej skomplikowanych spraw. Jego zdolności do wyciągania wniosków i zrozumienia psychologicznych aspektów przestępstw są niezwykłe. Jego wytrwałość i determinacja w dążeniu do prawdy są niezrównane.

Złoczyńcy


Serial skupia się na przestępstwach, których John Luther musi się dopatrzyć. Złoczyńcy są zazwyczaj bardzo inteligentni i wyrafinowani, a ich przestępstwa są zazwyczaj bardzo skomplikowane. Często wykorzystują oni swoją inteligencję i wyrafinowanie do ukrywania swoich śladów, co sprawia, że John Luther musi wykorzystać wszystkie swoje umiejętności, aby ich dopaść.

Alice Morgan


Alice Morgan to psychopatyczna zabójczyni, która jest zarówno wrogiem, jak i sojusznikiem Johna Lutera. Jest ona bardzo inteligentna i wyrafinowana, a jej zdolność do manipulowania ludźmi jest niezwykła. Alice często wykorzystuje swoje umiejętności do wywierania presji na Johna Lutera, aby wykorzystać go do swoich celów.

Zakończenie


Serial kończy się zwycięstwem Johna Lutera nad złoczyńcami. Jego determinacja i wytrwałość w dążeniu do prawdy są niezrównane. Pomimo wszystkich przeciwności, John Luther zawsze znajduje sposób na rozwiązanie sprawy i doprowadzenie złoczyńców do sprawiedliwości.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Luther obsada
Luther
Kategoria: Seriale
Gatunek: Kryminał, Dramat, Sensacyjny
Czas trwania: 60 min.
Reżyseria: Kenneth Biller, Mike Sussman
Scenariusz: Neil Cross
Produkcja: Wielka Brytania
Premiera: 4 maja 2010 (Wielka Brytania)

Luther - gdzie obejrzeć

Przykro nam, ale nie posiadamy informacji o transmisjach online.

Luther - Opinie

7 + 4 =

Luther - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne