Oczy smoka


3 głosy
Dragon eyes
Oceń film
4.33

Oczy smoka - fabułaFabuła filmu "Oczy smoka"Film "Oczy smoka" to klasyczny przykład kina akcji. Głównym bohaterem jest Ray Garrison, który jest żołnierzem z elitarnej jednostki. Ray zostaje zamordowany, a jego ciało zostaje zabrane przez tajemniczą organizację. Zostaje on ożywiony przez nanotechnologię, która daje mu nadludzką siłę i zdolność regeneracji.

Ray Garrison i jego misjaRay Garrison ma za zadanie zemścić się na swoim mordercy. W tym celu wyrusza w podróż, aby odnaleźć swojego wroga. W trakcie swojej podróży spotyka wielu przyjaciół, którzy mu pomagają w jego misji. Wśród nich są: wojownicza kobieta o imieniu Gina, która jest jego przyjaciółką i współpracownikiem, oraz mądry starzec o imieniu Dr. Emil Harting, który jest w stanie wyjaśnić Rayowi, co się stało z jego ciałem.

Walka z wrogiemRay Garrison w końcu odnajduje swojego wroga, którym jest tajemniczy i potężny wojownik o imieniu Martin Axe. Ray i jego przyjaciele muszą stawić czoła Martinowi Axe i jego armii, aby zemścić się za zło, które wyrządził Rayowi. W trakcie walki Ray odkrywa, że Martin Axe posiada nadludzką moc, która pochodzi od smoka. Ray musi znaleźć sposób, aby pokonać Martina Axe i jego armię, aby móc odzyskać swoje życie.

ZakończenieRay Garrison i jego przyjaciele w końcu pokonują Martina Axe i jego armię. Ray odzyskuje swoje życie i zostaje uznany za bohatera. Ray i jego przyjaciele są szczęśliwi, że mogli pokonać Martina Axe i odzyskać swoje życie. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym Ray i jego przyjaciele cieszą się z odzyskanego życia.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Oczy smoka obsada
Oczy smoka
Kategoria: Filmy
Gatunek: Sensacyjny, Kryminał, Thriller
Czas trwania: 88 min.
Reżyseria: John Hyams
Scenariusz: Tim Tori
Produkcja: USA
Premiera: 9 kwietnia 2012 (świat)

Oczy smoka - gdzie obejrzeć

7 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Oczy smoka - Opinie

4 + 8 =

Oczy smoka - polecane w tej kategorii

Oczy smoka - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne