Strefa X


2 głosy
Monsters
Oceń film
4.00

Strefa X - fabułaStrefa X - opis fabułyFilm "Strefa X" to science-fiction z 2019 roku, wyreżyserowany przez Juliusa Onah. Głównymi bohaterami są David Jordan (David Oyelowo), Kiel (Gugu Mbatha-Raw), Cass (Daniel Brühl) i Josie Radek (Tessa Thompson).

Tajemnicza Strefa XAkcja filmu rozgrywa się w tajemniczej Strefie X, która została otoczona przez wielką barierę. W Strefie X znajduje się wiele tajemniczych zjawisk, które wywołują zmiany w czasie i przestrzeni.

Misja badawczaDavid, Kiel, Cass i Josie są członkami załogi, która wyrusza w misję badawczą do Strefy X. Ich celem jest zbadanie tego miejsca i odkrycie jego tajemnic.

Niebezpieczne zjawiskaPodczas misji załoga odkrywa, że Strefa X jest pełna niebezpiecznych zjawisk, które mogą zagrażać ich życiu. Muszą zmierzyć się z wieloma niebezpieczeństwami, aby odkryć tajemnicę Strefy X.

Walka o przetrwanieZałoga musi walczyć o przetrwanie, gdyż Strefa X jest pełna niebezpieczeństw. Muszą zmierzyć się z wieloma wyzwaniami, aby odkryć tajemnicę Strefy X i powrócić do domu.

ZakończenieCzy załodze uda się powrócić do domu? Czy odkryją tajemnicę Strefy X? Aby dowiedzieć się, jak potoczyły się losy bohaterów, trzeba obejrzeć film "Strefa X".
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Strefa X obsada
Strefa X
Kategoria: Filmy
Gatunek: Sci-Fi i fantasy, Thriller
Czas trwania: 93 min.
Reżyseria: Gareth Edwards
Scenariusz: Gareth Edwards
Produkcja: Wielka Brytania
Premiera: czerwiec 2010 (świat)

Strefa X - gdzie obejrzeć

od 4,90 zł
za film
Oglądaj
11 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Strefa X - Opinie

10 + 8 =

Strefa X - polecane w tej kategorii

Strefa X - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne