Wspaniała


0 głosy
Populaire
Oceń film
0.00

Wspaniała - fabułaFabuła filmu "Wspaniała"Film "Wspaniała" opowiada historię młodej kobiety, Florence Green, która postanawia otworzyć księgarnię w małym miasteczku na wybrzeżu Anglii. Florence jest zdeterminowana, by zrealizować swoje marzenie, mimo sprzeciwu mieszkańców miasteczka, którzy uważają, że księgarnia nie ma szans na przetrwanie.

PostacieGłówną postacią w filmie jest Florence Green, która jest zdeterminowana, by otworzyć księgarnię. Wspiera ją jej przyjaciel, Edmund Brundish, który jest starszym, bogatym mężczyzną, który wspiera ją finansowo. Florence spotyka również Violet Gamart, która jest lokalną władczynią i próbuje zablokować jej plany.

Rozwój wydarzeńFlorence ostatecznie otwiera swoją księgarnię, ale jej plany szybko zostają zakłócone przez Violet, która próbuje zamknąć księgarnię. Florence i Edmund postanawiają walczyć o swoje marzenie i wygrywają sprawę w sądzie. Florence ostatecznie osiąga sukces i jej księgarnia staje się miejscem, w którym ludzie mogą spotkać się, aby dyskutować o książkach i sztuce.

ZakończenieFilm kończy się szczęśliwie, a Florence i Edmund są szczęśliwi, że udało im się osiągnąć swoje marzenie. Florence zdobywa szacunek mieszkańców miasteczka, a jej księgarnia staje się miejscem, w którym ludzie mogą spotkać się, aby dyskutować o książkach i sztuce. Film kończy się sceną, w której Florence i Edmund siedzą w księgarni i cieszą się ze swojego sukcesu.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Wspaniała obsada
Wspaniała
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komedia romantyczna
Czas trwania: 111 min.
Reżyseria: Régis Roinsard
Scenariusz: Régis Roinsard, Daniel Presley i in.
Produkcja: Francja
Premiera: 22 marca 2013 (Polska)
17 listopada 2012 (świat)

Wspaniała - gdzie obejrzeć

9,90 zł
za film
Film dostępny też w usłudze VOD+ (opłata miesięczna) - pierwsze 30 dni bezpłatnie
" rel="nofollow" class="watch-btn desktop-only" target="_blank">Oglądaj " rel="nofollow" class="mobile-only" target="_blank" style="-webkit-appearance:none;border-radius:0;">
od 5 zł
za film
Film dostępny też w pakiecie Cineman VOD (opłata miesięczna)
Oglądaj

Wspaniała - Opinie

8 + 4 =

Wspaniała - polecane w tej kategorii

Wspaniała - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne