Fot: Shutterstock

William Pierce Junior - Mindhunter


2 głosy
Mindhunter
Oceń film
5.00

William Pierce Junior

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Pierce przebywa w więzieniu stanowym w Georgii za zabójstwo kilku kobiet. Był kierowcą ciężarówki i przeżył wypadek, który spowodował uszkodzenie mózgu. W rozmowie z agentami nie przyznaje się do przypisywanych mu zbrodni, mimo że w przeszłości powiedział, że dokonał morderstw i został za nie skazany. W rolę Juniora wciela się Michael Filipowich.


WYGLĄD


Junior ma opaloną skórę i krótkie siwe włosy.


BIOGRAFIA


Sezon 2 


Pierce jest niechętny, by rozmawiać z FBI. Kiedy Holden odczytuje mu przygotowaną formułkę wprowadzającą do rozmowy, prosi o powtórzenie, bo nic nie rozumie. Ostatecznie akceptuje warunki i wykazuje zainteresowanie rasą Jima – dziwi się, że w FBI pracują czarnoskórzy. Kiedy Holden przechodzi do zadawania pytań, nie wydaje się specjalnie rozmowny. Ford szybko traci zainteresowanie Juniorem, wydaje mu się półgłówkiem, który nie ma do powiedzenia nic interesującego na temat zbrodni, jakich dokonał. Nie przyznaje się do żadnego z morderstw, o które został oskarżony. Twierdzi, że zmuszono go do przyznania się do zabójstw.


Kiedy Jim wyciąga z walizki słodycze i oferuje je Juniorowi, udaje mu się z nim porozumieć. Teraz to Jim zadaje pytania, a Junior trochę chętniej opowiada o swojej przeszłości. Jim później wyznaje, że zauważył na zdjęciu, iż Junior uwielbia słodycze. Junior twierdzi, że ma szósty zmysł i dlatego wiedział, gdzie znaleźć ciała zamordowanych kobiet.


 

Pełna biografia »

William Pierce Junior - powiązania postaci

William Pierce Junior
Aktor: Michael Filipowich
Profesja: seryjny morderca

William Pierce Junior - Opinie

1 + 4 =

Mindhunter - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne