Krzyk 4


10 głosy
Scream 4
Oceń film
3.70

Krzyk 4 - fabułaFabuła filmu "Krzyk 4"Film "Krzyk 4" jest czwartą częścią serii horrorów "Krzyk". Głównym bohaterem jest Sidney Prescott, która po raz kolejny staje do walki z psychopatycznym mordercą. Tym razem jednak, zamiast jednego mordercy, Sidney staje do walki z całą grupą morderców.

PostacieSidney Prescott jest główną bohaterką filmu. Jest silną i odważną kobietą, która nie boi się stawić czoła złu. Jest zdeterminowana, by znaleźć i pokonać morderców.

Dewey Riley jest policjantem, który pomaga Sidney w jej misji. Jest jej przyjacielem i wspiera ją w walce z mordercami.

Gale Weathers jest dziennikarką, która również pomaga Sidney w jej misji. Jest zdeterminowana, by znaleźć morderców i ujawnić ich zbrodnie.

Billy Loomis jest jednym z głównych morderców. Jest psychopatycznym mordercą, który jest zdeterminowany, by zemścić się na Sidney za to, co jej ojciec zrobił.

FabułaSidney Prescott wraca do miasteczka Woodsboro, by odwiedzić swoją przyjaciółkę. Niedługo po jej przybyciu do miasteczka zaczynają się dziać dziwne rzeczy. Okazuje się, że miasteczko nawiedza grupa psychopatycznych morderców, którzy są zdeterminowani, by zemścić się na Sidney za to, co jej ojciec zrobił.

Sidney i jej przyjaciele, Dewey i Gale, postanawiają znaleźć i pokonać morderców. W trakcie swojej misji odkrywają, że głównym mordercą jest Billy Loomis, który jest zdeterminowany, by zemścić się na Sidney.

Sidney i jej przyjaciele postanawiają stawić czoła mordercom i walczą o swoje życie. W końcu Sidney i jej przyjaciele pokonują morderców i odzyskują spokój.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Krzyk 4 obsada
Krzyk 4
Kategoria: Filmy
Gatunek: Horror
Czas trwania: 111 min.
Reżyseria: Wes Craven
Scenariusz: Kevin Williamson
Produkcja: USA
Premiera: 15 kwietnia 2011 (Polska)
11 kwietnia 2011 (świat)

Krzyk 4 - gdzie obejrzeć

od 6,90 zł
za film
Oglądaj
od 9,99 zł
za film
Oglądaj
30 zł
w pakiecie
Oglądaj
23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj

Krzyk 4 - Opinie

8 + 8 =

Krzyk 4 - polecane w tej kategorii

Krzyk 4 - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne