Piła 4 - fabułaFabuła filmu "Piła 4"Film "Piła 4" to kontynuacja serii horrorów, które rozpoczęły się w 2004 roku. Akcja filmu rozgrywa się w mieście Ruggsville, gdzie mieszkańcy żyją w strachu przed mordercą zwanym Piłą.

PostacieGłównym bohaterem filmu jest detektyw Mark Hoffman, który jest zmuszony do zmierzenia się z Piłą. Hoffman jest wspierany przez agenta FBI, Petera Strahma, który pomaga mu w śledztwie.

AkcjaAkcja filmu rozpoczyna się, gdy Hoffman i Strahm odkrywają, że Piła zamierza zabić kolejną ofiarę. Wkrótce okazuje się, że Piła ma większy plan - chce zabić wszystkich mieszkańców Ruggsville.

Hoffman i Strahm muszą znaleźć sposób, aby powstrzymać Piłę. W tym celu wykorzystują wszystkie dostępne im środki, w tym technologię, aby znaleźć mordercę.

KoniecW końcu Hoffman i Strahm odkrywają, że Piła jest w rzeczywistości agentem FBI, który został wysłany do Ruggsville, aby znaleźć mordercę. Hoffman i Strahm muszą zmierzyć się z Piłą, aby powstrzymać go przed zabiciem kolejnych ofiar.

Film kończy się zwycięstwem Hoffmana i Strahma, którzy powstrzymują Piłę i zapobiegają dalszym morderstwom. Film kończy się sceną, w której Hoffman i Strahm są szczęśliwi, że udało im się powstrzymać Piłę.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Piła 4 obsada
Piła 4
Kategoria: Filmy
Gatunek: Horror
Czas trwania: 91 min.
Reżyseria: Darren Lynn Bousman
Scenariusz: Patrick Melton, Marcus Dunstan
Produkcja: Kanada, USA
Premiera: 18 stycznia 2008 (Polska)
25 października 2007 (świat)

Piła 4 - gdzie obejrzeć

19,90 zł
w abonamencie
Film dostępny w usłudze VOD+ (opłata miesięczna) - pierwsze 30 dni bezpłatnie
Oglądaj

Piła 4 - Opinie

6 + 7 =

Piła 4 - polecane w tej kategorii

Piła 4 - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne