Ten niezręczny moment


1 głosy
That Awkward Moment
Oceń film
5.00

Ten niezręczny moment - fabułaPrzyjaciele w potrzebieMikey, Daniel i Jason to trzech przyjaciół, którzy są zawsze dla siebie wsparciem. Kiedy Mikey zostaje porzucony przez swoją dziewczynę, jego przyjaciele postanawiają mu pomóc. Wspólnie wymyślają plan, który ma pomóc Mikey'emu w powrocie do normalności.

Przygoda zaczyna sięMikey, Daniel i Jason wyruszają w podróż, aby odzyskać dziewczynę Mikey'ego. Podczas swojej wyprawy spotykają wiele interesujących postaci, w tym piękną dziewczynę o imieniu Ellie. Mikey i Ellie szybko się zaprzyjaźniają, co wywołuje zazdrość u Daniela.

Próba odzyskania dziewczynyMikey i jego przyjaciele w końcu docierają do miejsca, w którym mieszka jego była dziewczyna. Mikey próbuje ją przekonać, aby wróciła do niego, ale ona odmawia. Wtedy Mikey zaczyna zdawać sobie sprawę, że jego uczucia do niej już nie są takie same.

Nowe uczuciaMikey zaczyna dostrzegać, że jego uczucia do Ellie są coraz silniejsze. W końcu postanawia zerwać z byłą dziewczyną i zacząć nowy związek z Ellie. Daniel jest zazdrosny, ale w końcu akceptuje decyzję Mikey'ego.

Happy endMikey i Ellie są szczęśliwi razem. Daniel i Jason są zadowoleni, że ich przyjaciel znalazł szczęście. Wszyscy trzej przyjaciele wracają do domu, zadowoleni, że mogli pomóc Mikey'emu w odzyskaniu szczęścia.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Ten niezręczny moment obsada
Ten niezręczny moment
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komedia, Komedia romantyczna
Czas trwania: 94 min.
Reżyseria: Tom Gormican
Scenariusz: Tom Gormican
Produkcja: USA
Premiera: 28 lutego 2014 (Polska)
27 stycznia 2014 (świat)

Ten niezręczny moment - gdzie obejrzeć

od 9,99 zł
za film
Oglądaj

Ten niezręczny moment - Opinie

2 + 1 =

Ten niezręczny moment - polecane w tej kategorii

Ten niezręczny moment - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne