Templariusze. Miłość i krew


4 głosy
Tempelriddaren
Oceń film
5.00

Templariusze. Miłość i krew - fabułaFabuła filmu "Templariusze. Miłość i krew"Film "Templariusze. Miłość i krew" to opowieść o miłości, przyjaźni i odwadze. Głównym bohaterem jest młody rycerz imieniem Robert de Sablé, który jest członkiem Zakonu Templariuszy. Robert jest zakochany w pięknej księżniczce Isabelli, która jest córką króla Francji.

Walka o miłośćRobert i Isabella są zakochani, ale ich miłość jest zagrożona przez króla Francji, który chce wydać Isabellę za mąż za innego księcia. Robert postanawia walczyć o swoją miłość i wyrusza w podróż, aby zdobyć potrzebne mu pieniądze. Wraz z przyjaciółmi, którzy są również członkami Zakonu Templariuszy, Robert wyrusza w niebezpieczną podróż, aby zdobyć potrzebne mu pieniądze.

Walka o wolnośćPodczas swojej podróży Robert i jego przyjaciele spotykają wielu ludzi, którzy walczą o wolność. Robert i jego przyjaciele postanawiają pomóc im w walce o wolność. Wkrótce Robert i jego przyjaciele stają się bohaterami, którzy walczą o wolność i miłość.

ZakończenieFilm kończy się szczęśliwie dla Roberta i Isabelli. Robert i jego przyjaciele odnoszą zwycięstwo w walce o wolność i miłość. Robert i Isabella mogą wreszcie być razem, a Robert może spełnić swoje marzenie o byciu rycerzem.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Templariusze. Miłość i krew obsada
Templariusze. Miłość i krew
Kategoria: Filmy
Gatunek: Przygodowy, Kostiumowy, Historyczny
Czas trwania: 139 min.
Reżyseria: Peter Flinth
Scenariusz: Hans Gunnarsson
Produkcja: Dania, Finlandia, Niemcy, Norwegia, Szwecja, Wielka Brytania, Maroko
Premiera: 25 grudnia 2009 (Polska)
17 grudnia 2007 (świat)

Templariusze. Miłość i krew - gdzie obejrzeć

Przykro nam, ale nie posiadamy informacji o transmisjach online.

Templariusze. Miłość i krew - Opinie

3 + 9 =

Templariusze. Miłość i krew - polecane w tej kategorii

Templariusze. Miłość i krew - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne