Jestem miłością


0 głosy
Io sono l'amore
Oceń film
0.00

Jestem miłością - fabułaFabuła filmu "Jestem miłością"Film "Jestem miłością" opowiada historię miłości dwojga ludzi, którzy pochodzą z różnych środowisk. Głównymi bohaterami są Olga i Władimir.

Olga i WładimirOlga jest młodą, piękną kobietą, która pochodzi z bogatej rodziny. Jest zaręczona z młodym, przystojnym mężczyzną, który jest synem jej ojca. Władimir jest młodym, przystojnym mężczyzną, który pochodzi z biednej rodziny. Jest pracownikiem w restauracji, w której Olga pracuje jako kelnerka.

Miłość Olgi i WładimiraOlga i Władimir zakochują się w sobie. Ich miłość jest silna i niezwykła. Niestety, ich miłość jest niemożliwa do zrealizowania, ponieważ Olga jest zaręczona z innym mężczyzną. Mimo to, Olga i Władimir nadal spotykają się i starają się być razem.

KonfliktKonflikt między Olgą a Władimirem narasta, gdy Olga dowiaduje się, że jej narzeczony jest w zmowie z jej ojcem, aby ją wykorzystać. Władimir postanawia jej pomóc i walczyć o jej miłość.

ZakończenieFilm kończy się szczęśliwym zakończeniem. Olga i Władimir są w stanie pokonać wszystkie przeszkody i znaleźć szczęście razem. Film pokazuje, że miłość może pokonać wszystko.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Jestem miłością obsada
Jestem miłością
Kategoria: Filmy
Gatunek: Romans, Dramat
Czas trwania: 120 min.
Reżyseria: Luca Guadagnino
Scenariusz: Barbara Alberti, Ivan Cotroneo, Luca Guadagnino, Walter Fasano
Produkcja: Włochy
Premiera: 24 września 2010 (Polska) 5 września 2009 (świat)

Jestem miłością - gdzie obejrzeć

od 5 zł
za film
Oglądaj
4,90 zł
za film
Film dostępny w usłudze VOD+ (opłata miesięczna) - pierwsze 30 dni bezpłatnie
Oglądaj

Jestem miłością - Opinie

10 + 5 =

Jestem miłością - polecane w tej kategorii

Jestem miłością - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne