Morderczy bieg


0 głosy
The Jogger
Oceń film
0.00

Morderczy bieg - fabułaFabuła filmu "Morderczy bieg"Film "Morderczy bieg" to thriller akcji w reżyserii Marka Nevelda. Głównym bohaterem jest John, były żołnierz, który po powrocie z wojny zostaje wciągnięty w niebezpieczną grę.

John i jego przeszłośćJohn jest byłym żołnierzem, który po powrocie z wojny zmaga się z traumą. Próbuje odnaleźć się w nowej rzeczywistości, jednak jego przeszłość wciąż go goni. Pewnego dnia zostaje wciągnięty w niebezpieczną grę, w której musi walczyć o swoje życie.

Kto stoi za grą?Johna do gry wciąga tajemniczy mężczyzna o imieniu Smith. Smith jest szefem mafijnej organizacji, która chce wykorzystać Johna do swoich celów. John musi wziąć udział w morderczym biegu, w którym jego życie jest na szali.

John i jego przyjacieleJohn nie jest sam w swojej walce. Wspiera go jego przyjaciel, były żołnierz, który wiele razy ratował mu życie. Wspiera go również jego dziewczyna, która jest gotowa zrobić wszystko, by go uratować.

ZakończenieJohn musi stawić czoła wielu przeciwnościom, by wygrać morderczy bieg. W końcu udaje mu się pokonać wszystkich przeciwników i wygrać grę. Dzięki swojej determinacji i wsparciu przyjaciół John wygrywa i odzyskuje wolność.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Morderczy bieg obsada
Morderczy bieg
Kategoria: Filmy
Gatunek: Thriller
Czas trwania: 69 min.
Reżyseria: Jeff Robison, Casey Twenter
Scenariusz: Jeff Robison, Casey Twenter
Produkcja: USA
Premiera: 5 października 2013 (świat)

Morderczy bieg - gdzie obejrzeć

od 6,90 zł
za film
Oglądaj
7 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Morderczy bieg - Opinie

5 + 10 =

Morderczy bieg - polecane w tej kategorii

Morderczy bieg - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne