Gdzie jest mój agent?


0 głosy
Dix pour cent
Oceń film
0.00

Gdzie jest mój agent? - fabuła

Francuski serial komediowy przedstawia kulisy pracy paryskiej agencji ASK, której klientami są gwiazdy filmu i to nie tylko aktorzy i reżyserzy znad Sekwany, ale także brytyjscy i amerykańscy odtwórcy filmowi.


Oryginalną załogę ASK poznajemy w chwili, kiedy wskutek nieszczęśliwego zbiegu okoliczności pozbawiona zostaje kierownictwa. Odtąd ster szefa przedsiębiorczy agenci muszą ująć we własne ręce i nauczyć się efektywnej współpracy. Demokracja nie zawsze wychodzi im w stu procentach, jednak agencja dzielnie radzi sobie w światku, w którym konkurencja nie śpi. 


Choć wszyscy grają w tej samej lidze, to jednak najwięcej do powiedzenia w agencji mają Andréa Martel (Camille Cottin), ambitna agentka, gotowa przedłożyć pracę nad życie osobiste oraz doświadczony pracownik ASK, Mathias Barneville (Thibault de Montalembert), niestroniący od intryg i odważnych posunięć. Oryginalny zespół agencji tworzą ponadto: budzący sympatię Gabriel Sarda (Gregory Montel), wieczny marzyciel, którego nietypowe metody pracy często wpędzają go w kłopoty oraz współzałożycielka agencji Arlette Azémar (Liliane Rovère), która wszędzie pojawia się ze swoim pupilem, terierem o imieniu… Jean Gabin. 


Pracę głównego trzonu ASK wspiera trójka asystentów – sympatyczna i pracowita Camille (Fanny Sidney), spragniony sukcesu Hervé (Nicolas Maury) oraz nieco szalona, a w każdym razie szaleńczo zakochana w Mathiasie, Noémie (Laure Calamy).  


W agencji na nudę narzekać nie można, bowiem do głównych obowiązków, polegających na załatwianiu korzystnych kontraktów swoim gwiazdom, dochodzi jeszcze… ratowanie ich z opresji – zawodowych lub osobistych. Wszystko to agenci czynią z bagażem własnego życia – w nim również nie mają lekko.


Serial obfituje w komiczne sytuacje na przemian z takimi, które wywołują w widzu wzruszenia. Z odcinka na odcinek coraz bardziej lubimy jego bohaterów i ich niekonwencjonalne metody działania. Wydaje się też, że twórcy „Gdzie jest mój agent?” znaleźli świetny sposób na sympatyczne spotkania na planie gwiazd kina, które w serialu grają samych siebie. Kto się w nim pojawia? Między innymi Juliette Binoche, Isabelle Huppert, Monica Bellucci, Isabelle Adjani, Béatrice Dalle i Fabrice Luchini. 

Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Gdzie jest mój agent? obsada
Gdzie jest mój agent?
Kategoria: Seriale
Gatunek: Komediowy
Czas trwania: 55 min.
Scenariusz: Fanny Herrero
Produkcja: Francja
Premiera: 2015

Gdzie jest mój agent? - gdzie obejrzeć

od 29 zł
w abonamencie
Film dostępny w ramach subskrypcji
Oglądaj

Gdzie jest mój agent? - Opinie

3 + 6 =

Gdzie jest mój agent? - polecane w tej kategorii

Gdzie jest mój agent? - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne