Przeprowadzka


1 głosy
5 Flights Up
Oceń film
3.00

Przeprowadzka - fabułaPrzeprowadzkaJohn i Jane są małżeństwem, które postanawia przeprowadzić się do nowego domu. Oboje są zmęczeni swoim dotychczasowym życiem i chcą zacząć wszystko od nowa. Przeprowadzka wydaje się być idealnym rozwiązaniem.

John i Jane wynajmują samochód i zaczynają przygotowania do przeprowadzki. Wkrótce okazuje się, że ich sąsiad, pan Smith, również planuje przeprowadzkę. Postanawia on wynająć tę samą firmę przeprowadzkową, co John i Jane.

John i Jane wyruszają w drogę, ale ich podróż nie jest taka prosta, jak się wydawało. Po drodze spotykają wielu ludzi, którzy mają wpływ na ich życie. Wśród nich są: ich przyjaciel, który pomaga im w przeprowadzce, ich sąsiad, który okazuje się być bardzo pomocny, oraz ich rodzina, która wspiera ich w trudnych chwilach.

John i Jane docierają w końcu do nowego domu. Przeprowadzka okazuje się być trudniejsza, niż się spodziewali, ale w końcu udaje im się zakończyć ją sukcesem. W nowym domu czeka na nich wiele niespodzianek, które zmieniają ich życie na lepsze.

John i Jane odkrywają, że ich nowy dom to miejsce, w którym mogą zacząć wszystko od nowa. Ich przeprowadzka okazuje się być strzałem w dziesiątkę. W końcu mają szansę na nowe, lepsze życie.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Przeprowadzka obsada
Przeprowadzka
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komedia
Czas trwania: 92 min.
Reżyseria: Richard Loncraine
Scenariusz: Charlie Peters
Produkcja: USA
Premiera: 5 września 2014 (świat)

Przeprowadzka - gdzie obejrzeć

od 8 zł
za film
Oglądaj
11 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Przeprowadzka - Opinie

10 + 9 =

Przeprowadzka - polecane w tej kategorii

Przeprowadzka - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne