Fot: Shutterstock

Pan Kinkle

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Pan Kinkle jest potomkiem właścicieli kopalni znajdujących się w Greendale, które w przeszłości zostały odebrane czarownicom. Ma dwóch synów – Tommy’ego i Harveya, z którymi nie dogaduje się najlepiej. Chce, aby każdy z nich kontynuował rodzinną tradycję, jaką jest praca w kopalni. Pan Kinkle lubi polowania na leśne zwierzęta i ma dość tradycyjne poglądy na temat wychowania swoich synów.  Jego starszy syn Tommy ginie podczas pracy w kopalni. Przodkowie rodziny Kinkle, znani pod nazwiskiem von Kunkle, byli łowcami czarownic. Współcześnie jednak tylko Harvey wie o istnieniu magicznych istot. Pan Kinkle był alkoholikiem, który po śmierci syna pogrążył się w nałogu. Dopiero wypicie magicznego ajerkoniaku Hildy Spellman, który sprezentowała mu Sabrina, wyleczyło jego nałóg.
Postać pana Kinkle odgrywa Christopher Rosamond.


WYGLĄD


Pan Kinkle jest mężczyzną w średnim wieku o brązowych włosach i jasnych oczach.


BIOGRAFIA


Sezon 1


Napięcie pomiędzy panem Kinkle a jego synem Harveyem rośnie, gdy zmusza on chłopaka do pracy w kopalni. W obronie młodszego brata staje jedynie Tommy. Mimo że starszy syn pracuje w kopalni i lepiej dogaduje się z ojcem, chce chronić Harveya przed jego wpływem i przyszłością górnika. Pan Kinkle nie wie, że Tommy zrezygnował ze studiów, tylko dlatego, że nie chciał zostawiać Harveya samego z apodyktycznym ojcem alkoholikiem. Ostatecznie Tommy decyduje, że będzie pracował za Harveya, aby uspokoić ich ojca.


Gdy Tommy ginie w kopalni, ojciec jest zrozpaczony. Wypadek powoduje jeszcze większe zaognienie konfliktu syna z ojcem, a do wybuchu dochodzi podczas pospiesznego pogrzebu. Pan Kinkle chciał załatwić sprawę jak najszybciej, aby otrzymać ubezpieczenie syna, co nie podobało się Harveyowi, który wciąż ma nadzieję na odnalezienie brata. W konsekwencji jedynie magia użyta przez Zeldę Spellman powstrzymała pana Kinkle od pobicia syna na oczach wszystkich żałobników. 


Kiedy Tommy powraca wskrzeszony przez Sabrinę, ojciec nie akceptuje tego, kim jest obecny Tommy, szybciej niż Harvey orientuje się, że coś jest nie tak. Popada w jeszcze większy alkoholizm, który uspokaja dopiero magiczny ajerkoniak, przygotowany przez Hildę Spellman i podarowany panu Kinkle jako świąteczny prezent.

Pełna biografia »

Pan Kinkle - powiązania postaci

Pan Kinkle
Aktor: Christopher Rosamond
Synowie: Harvey Kinkle
Tommy Kinkle

Pan Kinkle - Opinie

8 + 4 =

Chilling Adventures of Sabrina - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne