Melvin
Chilling Adventures of Sabrina


2 głosy
Chilling Adventures of Sabrina
Oceń film
4.50

Melvin - biografia

CHARAKTERYSTYKA


Melvin jest czarodziejem uczęszczającym do Akademii Sztuk Nieznanych i członkiem Kościoła Nocy. Został wskrzeszony przez Sabrinę Spellman i uratowany przez Hildę, gdy Ojciec Blackwood otruł sabat. Zdradził sabat, kiedy stracił on swoją moc, chcąc przyłączyć się do pogan przebywających w Greendale.
W rolę Melvina wciela się Tyler Cotton.


WYGLĄD


Melvin ma ciemne włosy i oczy.


BIOGRAFIA


Sezon 2


Melvin pomógł Sabrinie i Nickowi oszukać Dorcas podczas parowania czarodziejów na Lupercalia. Wykazał się odwagą i lojalnością podczas ataku łowców wiedźm, w wyniku czego został przez nich zabity. Sabrina jednak uratowała sabat i wskrzesiła Melvina oraz Elspeth, która także zginęła. Po tym wydarzeniu zarówno Melvin, jak i Elspeth są zaintrygowani Sabriną i zamierzają słuchać jej nauk. 


Gdy Ojciec Blackwood zatruwa cały sabat, chcąc zabić wszystkich czarodziei, Melvin zostaje uratowany przez Spellmanów, powiadomionych przez Prudence o zbrodni Faustusa.


Sezon 3


Melvin jest jednym z nielicznych ocalałych studentów. Spędza czas w domu Spellmanów, dopóki Zelda nie zdecyduje o wznowieniu działalności szkoły i nie ogłosi się dyrektorką Akademii i kapłanką Kościoła Nocy. Kiedy uczniowie powracają do murów swej szkoły, rozpoczynają się ich problemy – stopniowo tracą magię, przez to, że odwrócili się od Lucyfera, a w Greendale pojawia się plemię pogan, chcących zgładzić sabat. Lucyfer w ukryciu także planuje swą zemstę.


Po tym jak poganie stawiają przed Zeldą wybór pomiędzy dołączeniem do nich lub śmiercią, Melvin wraz z Elspeth uciekają z Kościoła Nocy. Zamierzają przyłączyć się do pogan, lecz ich decyzja kończy się tragicznie. Elspeth ginie, a Melvinowi udaje się uciec i ostrzec czarownice przed prawdziwymi intencjami pogan – zamierzają oni poświęcić czarownice w swym rytuale.

Pełna biografia »

Melvin - powiązania postaci

Aktor: Tyler Cotton

Melvin - Opinie

9 + 8 =

Chilling Adventures of Sabrina - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne