Fot: Shutterstock

Melvin

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Melvin jest czarodziejem uczęszczającym do Akademii Sztuk Nieznanych i członkiem Kościoła Nocy. Został wskrzeszony przez Sabrinę Spellman i uratowany przez Hildę, gdy Ojciec Blackwood otruł sabat. Zdradził sabat, kiedy stracił on swoją moc, chcąc przyłączyć się do pogan przebywających w Greendale.
W rolę Melvina wciela się Tyler Cotton.


WYGLĄD


Melvin ma ciemne włosy i oczy.


BIOGRAFIA


Sezon 2


Melvin pomógł Sabrinie i Nickowi oszukać Dorcas podczas parowania czarodziejów na Lupercalia. Wykazał się odwagą i lojalnością podczas ataku łowców wiedźm, w wyniku czego został przez nich zabity. Sabrina jednak uratowała sabat i wskrzesiła Melvina oraz Elspeth, która także zginęła. Po tym wydarzeniu zarówno Melvin, jak i Elspeth są zaintrygowani Sabriną i zamierzają słuchać jej nauk. 


Gdy Ojciec Blackwood zatruwa cały sabat, chcąc zabić wszystkich czarodziei, Melvin zostaje uratowany przez Spellmanów, powiadomionych przez Prudence o zbrodni Faustusa.


Sezon 3


Melvin jest jednym z nielicznych ocalałych studentów. Spędza czas w domu Spellmanów, dopóki Zelda nie zdecyduje o wznowieniu działalności szkoły i nie ogłosi się dyrektorką Akademii i kapłanką Kościoła Nocy. Kiedy uczniowie powracają do murów swej szkoły, rozpoczynają się ich problemy – stopniowo tracą magię, przez to, że odwrócili się od Lucyfera, a w Greendale pojawia się plemię pogan, chcących zgładzić sabat. Lucyfer w ukryciu także planuje swą zemstę.


Po tym jak poganie stawiają przed Zeldą wybór pomiędzy dołączeniem do nich lub śmiercią, Melvin wraz z Elspeth uciekają z Kościoła Nocy. Zamierzają przyłączyć się do pogan, lecz ich decyzja kończy się tragicznie. Elspeth ginie, a Melvinowi udaje się uciec i ostrzec czarownice przed prawdziwymi intencjami pogan – zamierzają oni poświęcić czarownice w swym rytuale.


Sezon 4


Po zajęciach w Akademii Melvin zaprasza Sabrinę na randkę. Czarownica początkowo odmawia, mówiąc, że nie szuka chłopaka, ostatecznie jednak przyjmuje zaproszenie. Melvin z Sabriną udają się do kina, a po seansie spędzają czas w Pokoju Doriana Graya.


Melvin wraz z Nickiem dostają polecenie, by wygnać inkuba z narzeczonego Hildy Spellman, jako że zbliża się jej ślub. Młodzi czarodzieje przyzywają siłę potężnej czarownicy, by wypłoszyć inkuba z Doktora Cerberusa, lecz nim zdążą go złapać, ten ucieka. Ze względu na zagrożenie, że opanuje kolejnego mężczyznę, dwóch czarodziejów musi schwytać go jak najszybciej. W trakcie wesela Hildy okazuje się, że demon opętał Theo. Podczas prób zgładzenia inkub chwilowo opętał także Melvina, by ostatecznie zostać pochłoniętym przez Niezaproszonego – Pradawny Koszmar, który przybył na wesele zabić czarodziejów.


Melvin wraz z innymi czarodziejami staje się ofiarą Czarta Wypaczenia, kiedy Blackwood sprawia, że wszyscy podporządkowują się jego iluzji. Dzięki Sabrinie, Roz i Hildzie czarodzieje odzyskują pamięć. Kiedy następny Koszmar przybywa do Greendale, Melvin zauważa opadające perły i informuje o tym Ambrose’a. To oznacza, że Ziemia, Piekło i Niebo kolidują ze sobą, co może przynieść tragiczne konsekwencje. 


Melvin wraz z Elspeth, która przybyła do świata żywych, bierze udział w bitwie kapel w Piekle. Po pokonaniu kolejnego Koszmaru uczestniczy w przyjęciu urodzinowym Sabriny.


 

Pełna biografia »

Melvin - powiązania postaci

Melvin
Aktor: Tyler Cotton

Melvin - Opinie

7 + 3 =

Chilling Adventures of Sabrina - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne