Marie LeFleur
Chilling Adventures of Sabrina


2 głosy
Chilling Adventures of Sabrina
Oceń film
4.50

Marie LeFleur - biografia

CHARAKTERYSTYKA


Marie, zwana także Mambo Marie, jest kapłanką voodoo, przybyłą do Greendale za sprawą Prudence. Bohaterki spotkały się, gdy młoda czarownica poszukiwała Faustusa Blackwooda i to właśnie Marie pomogła jej znaleźć jego kryjówkę. Mambo Marie ma dostęp do innych mocy niż czarownice czczące Lucyfera, dlatego jest potrzebna sabatowi, gdy traci swoje siły. Po pokonaniu pogan wiąże się z Zeldą Spellman i pomaga jej prowadzić Akademię.
W rolę Marie wciela się Skye Marshall.


WYGLĄD


Marie posiada czarne włosy i oczy. Nosi bardzo kolorowe ubrania i biżuterię.


BIOGRAFIA


Sezon 3


Prudence i Ambrose spotykają Marie podczas polowania na Blackwooda. Kapłanka pomaga im odkryć miejsce, w którym się ukrył. Gdy sabat czarownic traci moce, po obaleniu Lucyfera, Zelda postanawia wezwać czarownice, aby im pomogły. W tym samym czasie do Greendale przybywa także Marie na prośbę Prudence. Próbuje nauczyć członków sabatu ochronnych czarów, co spotyka się ze złością Zeldy – obecnej kapłanki i dyrektorki Akademii. Po tym, jak Prudence wyjaśnia, dlaczego wezwała Marie, Zelda zgadza się, aby została. Marie próbuje pomóc także Judasowi i Judith, którzy znajdują się w domu Spellmanów.


Kiedy Zelda zostaje postrzelona, Marie czuwa nad nią i pomaga jej duchowi powrócić do ciała. Przyczynia się tym samym do zwycięstwa nad poganami.


 


Foto: Kathy Hutchins / Shutterstock.com

Pełna biografia »

Marie LeFleur - powiązania postaci

Aktor: Skye Marshall

Marie LeFleur - Opinie

3 + 9 =

Chilling Adventures of Sabrina - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne