Fot: Shutterstock

Circe

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Circe jest czarownicą należącą do plemienia pogan. Przybyła do Greendale wraz z karnawałem Phantasmagorią i ukrywa się pod przykrywką medium przepowiadającego przyszłość. Ma moc zamieniania w zwierzęta za pomocą dotyku, ale potrafi także cofnąć różnego rodzaju transformacje. Rzuca klątwę na Hildę, by zmieniła się w pająka i dostała nauczkę za trzymanie tych stworzeń jako swych chowańców. Circe umiera pokonana przez Hildę za pomocą kukiełki voodoo.
W jej postać wciela się Lucie Guest.


WYGLĄD


Circe ma brązowe, kręcone włosy i nosi kolorowe, zwiewne ubrania, które nadają jej wyglądu wróżki.


BIOGRAFIA


Sezon 3


Gdy do namiotu Circe wchodzi pani Wardwell, bohaterka wypytuje ją o życie osobiste, by upewnić się, że jest dziewicą – poganie zamierzają poświęcić któregoś z mieszkańców Greendale w swoim rytuale przyzywania dawnych bogów. Po zapoznaniu się z kilkoma mieszkańcami miasteczka przechodzą do dalszej realizacji swego planu.  Zakłócają obchody pełni księżyca i wyczuwają słabość sabatu czarownic, grożą im zagładą, jeśli Kościół Nocy do nich nie dołączy.


Kiedy Harvey wraz z uczniami Baxter High demoluje Phantasmagorię, Circe zmienia ich w świnie. Zostaje później porwana w celu przywrócenia do życia Roz i Dorcas, a także pozostałych nastolatków, którym zaszkodziła. Odkrywa wtedy zdradę, jakiej dokonał Robin, ale zgadza się odczarować bohaterów. Gdy poganie wraz z Blackwoodem wkraczają do Kościoła Nocy, znajdują Circe w jednej z cel. 


W oryginalnej wersji wydarzeń Circe wraz z resztą pogan przyzywa pradawnego Zielonego Człowieka, dzięki któremu podbijają Ziemię i pokonują piekielną armię. Przez wykorzystanie podróży w czasie Sabrina zmienia bieg wydarzeń tak, by sabat pokonał pogan. Circe ginie z rąk Hildy Spellman, która mści się za rzuconą na nią klątwę.

Pełna biografia »

Circe - powiązania postaci

Circe
Aktor: Lucie Guest

Circe - Opinie

6 + 10 =

Chilling Adventures of Sabrina - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne