Fot: Shutterstock

Constance Blackwood

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Contance jest żoną Faustusa Blackwooda. Jest także członkinią Kościoła Nocy i nauczycielką w Akademii Sztuk Nieznanych. Z mężem starają się o dziecko, jednak Constance już kilka razy poroniła. Podczas kolejnej ciąży opiekuje się nią Zelda Spellman. Constance wydaje się dobroduszną i serdeczną osobą, kryje jednak niecne zamiary wobec trzech sióstr, a w szczególności Prudence Blackwood – nieślubnej córki Faustusa. Jedyne, na czym szczerze jej zależy, to dobro jej własnych dzieci i nie zawaha się zabić w ich obronie. Mimo przewidywań rodzi chłopca i dziewczynkę, a sama umiera podczas porodu.
Postać Constance grana jest przez Alvinę August.


WYGLĄD


Constance posiada brązowe włosy i ciemne oczy, nosi eleganckie ubrania. Jest w zaawansowanej ciąży z bliźniętami.


BIOGRAFIA


Sezon 1


Gdy Constance zachodzi w kolejną ciążę, jej mąż prosi Zeldę Spellman, która jest uzdolnioną położną, o opiekę nad ciężarną żoną. Bohaterka ma jednak ataki paniki związane z niedoniesieniem ciąży i ma wrażenie, że trzy siostry knują przeciw niej. Postanawia skrzywdzić je, zanim one zdążą zaszkodzić jej dzieciom. Gdy zbliża się Uczta nad Ucztami, Constance rzuca zaklęcie i sprawia, że to Prudence zostaje wybrana królową i ma zostać poświęcona oraz rytualnie zjedzona przez członków sabatu. Sabrina dowiaduje się o spisku Lady Blackwood i podczas kolacji poprzedzającej Ucztę podaje gościom eliksir prawdomówności. Constance nie potrafi się powstrzymać od powiedzenia prawdy na temat tego, co myśli o Prudence i fałszerstwa, którego się dopuściła. 


Podczas porodu Contance umiera, uprzednio błagając Zeldę, by uratowała jej dzieci. Pod wpływem emocji Zelda porywa córeczkę Constance, aby uratować ją przed Blackwoodem.


Sezon 2


Duch byłej pani Blackwood zaczyna pojawiać się przy domu Spellmanów przed planowanym ślubem Zeldy i Faustusa. Na prośbę Zeldy Hilda postanawia się nim zająć. Przyzywa ją podstępem, aby porozmawiać i dowiedzieć się, dlaczego postanowiła dręczyć przyszłą panią Blackwood. Okazuje się, że została zesłana przez Shirley Jackson, która nie znosi Zeldy i Spellmanów i postanowiła wykorzystać Constance do swojej zemsty. Hilda pomaga Constance odejść na zawsze i rozprawia się z Shirley.


 

Pełna biografia »

Constance Blackwood - powiązania postaci

Constance Blackwood
Fot: DFree / Shutterstock.com
Aktor: Alvina August
Data śmierci: sezon 1
Miejsce śmierci: podczas porodu

Constance Blackwood - Opinie

3 + 7 =

Chilling Adventures of Sabrina - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne