Orange Roughies


2 głosy
Orange Roughies
Oceń film
2.50

Orange Roughies - fabułaFabuła serialu "Orange Roughies"Serial "Orange Roughies" to opowieść o grupie policjantów z Auckland, którzy walczą z przestępczością. Głównymi bohaterami są detektyw Senior Sergeant Matt Holt, detektyw Sergeant Tania Scott i detektyw Constable Davey Griffin.

Główne wątkiGłównym wątkiem serialu jest walka z przestępczością w Auckland. Grupa policjantów musi zmierzyć się z wieloma przestępcami, w tym z gangiem zwanym Orange Roughies. Gang ten jest odpowiedzialny za wiele przestępstw, w tym za handel narkotykami, przemyt i napady.

PostacieGłównymi postaciami serialu są trzej policjanci: Senior Sergeant Matt Holt, Sergeant Tania Scott i Constable Davey Griffin. Holt jest doświadczonym detektywem, który wykorzystuje swoje doświadczenie i wiedzę, aby pomóc w rozwiązywaniu skomplikowanych spraw. Scott jest młodą, ambitną policjantką, która jest gotowa poświęcić wszystko, aby doprowadzić do sprawiedliwości. Griffin jest młodym policjantem, który jest zawsze gotowy do działania.

KonfliktGłównym konfliktem serialu jest walka z gangiem Orange Roughies. Grupa policjantów musi zmierzyć się z wieloma przestępcami, którzy są odpowiedzialni za wiele przestępstw. Policjanci muszą znaleźć sposób, aby pokonać gang i doprowadzić do sprawiedliwości.

ZakończenieSerial kończy się sukcesem policjantów. Udało im się pokonać gang Orange Roughies i doprowadzić do sprawiedliwości. Grupa policjantów została doceniona za swoje wysiłki i została wynagrodzona za swoją pracę. Serial kończy się sceną, w której trzej policjanci są wspólnie na plaży, ciesząc się ze swojego sukcesu.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Orange Roughies obsada
Orange Roughies
Kategoria: Seriale
Gatunek: Sensacyjny, Kryminał, Dramat
Czas trwania: 60 min.
Reżyseria: John Laing, Chris Bailey
Scenariusz: Rod Johns, Scott McJorrow
Produkcja: Nowa Zelandia
Premiera: 25 maja 2006

Orange Roughies - gdzie obejrzeć

Przykro nam, ale nie posiadamy informacji o transmisjach online.

Orange Roughies - Opinie

3 + 9 =

Orange Roughies - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne