Fot: Shutterstock

Elspeth

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Elspeth jest czarownicą w Kościele Nocy i uczy się w Akademii Sztuk Nieznanych. Jest jedną z osób, które zostały wskrzeszone przez Sabrinę, po ataku łowców czarownic. Postępuje w zgodzie z tym, w co sama wierzy – pragnie uciec z sabatu, gdy Blackwood wprowadza nowe zasady, ale także wtedy, gdy sabat traci swoją moc i jego losy są zagrożone przez pogan, którzy pojawiają się w Greendale. Ginie z ręki jednego z nich.
W rolę Elspeth wciela się Emily Haine.


WYGLĄD


Elspeth posiada krótkie brązowe włosy i ciemne oczy.


BIOGRAFIA


Sezon 2


Elspeth ginie podczas wizyty łowców czarownic w Greendale, nie chcąc zmienić swojej wiary. Zostaje jednak wskrzeszona przez Sabrinę, po czym jest nią zaintrygowana i chce podążać według jej nauk. Kiedy Faustus Blackwood zatruwa cały sabat, zostaje ponownie uratowana przez Spellmanów, którzy na wieść o tym, co zrobił Blackwood, teleportują ciała czarodziei do swojego domu. Elspeth jest jednak jedną z nielicznych, którym udało się ocaleć.


Sezon 3


Elspeth i pozostali ocaleni z zamachu, jakiego dokonał Blackwood, mieszkają w domu Spellmanów.  Zelda jednak postanawia odnowić Akademię i stanąć na jej czele jako kapłanka i dyrektorka. Wtedy pojawiają się nowe zagrożenia – sabat traci moce, a poganie chcą wykorzystać ten moment i zgładzić czarownice. Elspeth wraz z Melvinem, bojąc się, do czego może dojść, decydują o ucieczce z sabatu i przyłączeniu się do plemienia pogan. Kiedy pojawiają się przy ich namiotach, Elspeth zostaje zabita przez Profesora Carcosę, a Melvin odesłany do sabatu, by ostrzegł wiedźmy przed prawdziwymi zamiarami pogan.


Sezon 4


Kiedy do Greendale przybywa kolejny koszmar – Wskrzeszony, Elspeth powraca do świata żywych. Bierze udział w bitwie kapel w Piekle, gdzie spotyka się z Melvinem. Para dobrze się bawi i całuje podczas koncertu.

Pełna biografia »

Elspeth - powiązania postaci

Elspeth
Aktor: Emily Haine

Elspeth - Opinie

1 + 10 =

Chilling Adventures of Sabrina - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne