Fot: Shutterstock

Luke Chalfant

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Luke jest młodym czarodziejem uczęszczającym do Akademii Sztuk Nieznanych. Jest także członkiem Kościoła Nocy i stowarzyszenia Judasza założonego przez Faustusa Blackwooda. Luke stał się najbardziej zaufanym uczniem Blackwooda i wykonywał dla niego wiele tajnych i niebezpiecznych zadań. Stracił życie z ręki łowców czarownic. Luke wierzył w tradycje Kościoła Nocy i ufał działaniom Faustusa Blackwooda.
W postać czarodzieja wciela się Darren Mann.


WYGLĄD


Luke posiada blond włosy i niebieskie oczy.


BIOGRAFIA


Sezon 1


Luke pojawia się w życiu Ambrose’a po śmierci Connora, z którym się spotykał. Na pogrzebie Ambrose, zaintrygowany zabitym czarodziejem, rozpoczyna rozmowę z Lukiem - tak rozpoczyna się ich romantyczna relacja. Dzięki bliskim stosunkom Lukasa i Blackwooda, udało mu się pomóc Ambrose’owi i zmniejszyć jego wyrok.  


Sezon 2


Kiedy Sabrina postanawia zostać starostką w Akademii, Luke jasno wyraża swój sprzeciw – wierzy on w tradycyjne zasady, panujące w szkole od lat. Dostaje kolejne zadanie związane ze stowarzyszeniem Judasza, które kończy się dla niego tragicznie: podczas swojej misji zostaje porwany przez łowców czarownic i zmuszony do potwierdzenia ich domysłów na temat Kościoła Nocy. Zdradza także jego lokalizację, co sprawia, że łowcy atakują sabat. Luke ginie z ich rąk.


 

Pełna biografia »

Luke Chalfant - powiązania postaci

Luke Chalfant
Fot: SD Mack / Shutterstock.com
Aktor: Darren Mann

Luke Chalfant - Opinie

2 + 1 =

Chilling Adventures of Sabrina - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne