Fot: Shutterstock

Nagaina

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Nagaina jest poganką, która przybywa do Greendale wraz z karnawałem Phantasmagoria. Występuje w nim jako zaklinaczka węży, a w rzeczywistości darzy je ogromną empatią, ponieważ jest gorgoną. Po odkryciu, że Roz posiada szósty zmysł, przemienia ją w kamień, a jako ostrzeżenie dla sabatu czarownic ten sam los spotyka Dorcas. Nagaina zostaje zabita przez Rosalind, mszczącą się za zamianę w kamień.
W jej postać wciela się Vanessa Rubio.


WYGLĄD


Nagaina zazwyczaj ma długie dredy i ciemne oczy. Pod postacią gorgony jej twarz powleczona jest wężową łuską, a zamiast włosów posiada głowy węży.


BIOGRAFIA


Sezon 3


Po otwarciu karnawału Nagaina spędza noc z panem Kinkle, by dowiedzieć się więcej o Harveyu. Gdy ma okazję, zmienia Roz w kamień, chcąc dopilnować, aby Harvey pozostał prawiczkiem, ale także dlatego, że poganie obawiają się, iż Roz przejrzy ich zamiary dzięki jej „przewidzeniu”. Plemię pogan oficjalnie zapoznaje się z sabatem czarownic podczas pełni księżyca, jednak obie grupy są bardzo podejrzliwe względem siebie. Podczas obchodów Dorcas zostaje ugryziona przez węża, a Nagaina wysysa jad z jej rany i oburza się, kiedy wąż zostaje zamordowany przez Nicka. 


Plemię pogan zjawia się przed Kościołem Nocy i stawia ultimatum dla sabatu – albo do nich dołączą, albo zginą. Mordują Elspeth, gdy wraz z Melvinem postanawiają do nich uciec. 


W oryginalnej wersji wydarzeń Nagaina wraz z resztą pogan przyzywa pradawnego Zielonego Człowieka, dzięki któremu podbijają ziemię i pokonują piekielną armię. Przez wykorzystanie podróży w czasie Sabrina zmienia bieg wydarzeń tak, by sabat pokonał pogan. Nagaina ginie więc z rąk Rosalind.

Pełna biografia »

Nagaina - powiązania postaci

Nagaina
Aktor: Vanessa Rubio

Nagaina - Opinie

4 + 1 =

Chilling Adventures of Sabrina - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne