Fot: Shutterstock

Joe Putnam

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Joe jest ojcem Theo Putnama, z którym mieszka na rodzinnej farmie w Greendale. Ma brata – Jessego Putnama, który oszalał w wyniku wypadku w kopalni Kinkle. Od tamtej pory mieszka na farmie z bratem i Theo. Mimo bliskiej relacji z synem, Joe nie miał pojęcia o jego problemach z tożsamością. Kiedy jednak Theo wyjawia ojcu prawdę, ten akceptuje go takim, jakim jest.
Postać Joe grana jest przez Adriana Hougha.


WYGLĄD


Joe jest mężczyzną w średnim wieku, ma brązowe włosy i ciemne oczy.


BIOGRAFIA


Sezon 1


Od kiedy podczas pracy w kopalni Jesse Putnam doznał wypadku, zamieszkał z Joe i Theo na farmie, będąc pod ich opieką. Gdy Joe wyjeżdża na weekend i zostawia Theo samego, ten zaprasza do siebie znajomych. Roz i Harvey wydają się zaciekawieni sytuacją wujka Theo i chcą z nim porozmawiać, co kończy się atakiem na Harveya. Po rozmowie z Sabriną okazuje się, że wujek Jesse jest opętany przez demona, na którego natknął się w kopalni. Joe po powrocie rozważa oddanie brata do domu opieki, mówiąc, że zawsze miał z nim problemy. Theo, podsłuchując rozmowę, dowiaduje się, że wujek także miał problemy z tożsamością płciową. Aby uratować opętanego mężczyznę, Sabrina dokonuje egzorcyzmu przy pomocy ciotek – wszystko idzie zgodnie z planem, jednak mężczyzna wkrótce ginie z ręki Lilith, która podszywa się pod Panią Wardwell.


Sezon 2


Joe bardzo kochał swoją córkę Susie, dlatego rozmowa o tym, że nie czuje się ona dziewczyną, jest dla niego bardzo trudna. Akceptuje jednak decyzję Theo i postanawia go wspierać, a jako pierwszy tego przejaw zabiera go do fryzjera i kupuje garnitur na bal zakochanych w Baxter High.


 


Foto: Kathy Hutchins / Shutterstock.com

Pełna biografia »

Joe Putnam - powiązania postaci

Joe Putnam
Aktor: Adrian Hough

Joe Putnam - Opinie

7 + 7 =

Chilling Adventures of Sabrina - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne