Fot: Shutterstock

Sabrina Morningstar

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Sabrina Morningstar jest drugą wersją Sabriny Spellman, powstałą w wyniku stworzenia paradoksu czasowego, gdy Sabrina cofnęła się w przeszłość za pomocą tajemniczego jaja, zdobytego przez Blackwooda. Przebywa w Piekle pod opieką Lilith i Lucyfera, gdzie sprawuje funkcję królowej. Wiąże się z Calibanem.
W jej rolę wciela się Kiernan Shipka.


WYGLĄD


Sabrina Morningstar wygląda podobnie jak Sabrina Spellman – posiada jasne i kręcone włosy. Nosi jednak czerwona opaskę w przeciwieństwie do Sabriny, która woli czarną.


BIOGRAFIA


Sezon 3


Sabrina Morningstar powstaje, gdy Sabrina Spellman decyduje o niespełnieniu prośby Sabriny, która uratowała ją z dziewiątego kręgu Piekła. Decyduje, że pozostawi przy życiu dwie Sabriny, dzięki czemu może przebywać w Piekle i sprawować funkcję królowej, podczas gdy druga Sabrina wypełnia swoje ziemskie obowiązki. Bohaterka zakłóca tym naturalny porządek świata, co bardzo martwi Ambrose’a. Mimo wszystko Sabrina decyduje o pozostawieniu dwóch wersji siebie. Sabrina Morningstar zostaje koronowana w Piekle, gdzie będzie przebywać wraz z Lucyferem i Lilith, a druga wraca do swej rodziny i przyjaciół w Greendale.


Sezon 4


Sabrina Spellman czuje się samotnie w swym świecie i ma ochotę odwiedzić Sabrinę Morningstar. Wkrótce zostaje do tego zmuszona, gdyż potrzebuje jej pomocy z pokonaniem Ciemności. Sabriny spędzają razem czas w sekrecie, ignorując fakt, że może to przynieść tragiczne konsekwencje.


Sabrina Morningstar decyduje o ślubie z Calibanem, co spotyka się z niechęcią Spellman. Druga Sabrina za plecami Morningstar stara się zniechęcić Calibana do małżeństwa, ten jednak decyduje spełnić jej prośbę, by udowodnić, że ją kocha. Dochodzi do ślubu Morningstar z Calibanem, a Sabriny postanawiają być przyjaciółkami na zawsze.


Wkrótce znów muszą się spotkać, jako że Ziemia i Piekło zaczynają się wzajemnie niszczyć. Sabriny muszą połączyć się w jedną, by zapobiec tragedii. Okazuje się jednak, że pojawił się kolejny koszmar – Kosmiczny – i to za jego sprawą potęgują się kłopoty w świecie śmiertelników oraz w Piekle. Po pożegnaniu z Calibanem Morningstar udaje się do innej rzeczywistości, aby spróbować powstrzymać koszmar.


W nowej rzeczywistości Sabrina zostaje uwięziona na planie dziwnego serialu, gdzie wszystko jest podobne do świata, jaki znała, lecz nie jest takie samo, jak mówił Ambrose. Orientuje się, że zbliża się Otchłań i próbuje uciec, by ostrzec Spellmanów. 


Po powrocie z alternatywnej rzeczywistości Sabrina jest w okropnym stanie, udaje jej się wymamrotać coś o nadchodzącej Otchłani, po czym umiera. Sabrina Spellman jest wstrząśnięta po śmierci drugiej Sabriny, postanawia czym prędzej rozprawić się z Otchłanią. Po jej śmierci Caliban i Lucyfer przybywają na Ziemię, żeby odzyskać jej ciało.


 

Pełna biografia »

Sabrina Morningstar - powiązania postaci

Sabrina Morningstar
Fot: Luis Javier Villalba / Shutterstock.com
Aktor: Kiernan Shipka
Data śmierci: sezon 4
Miejsce śmierci: Greendale

Sabrina Morningstar - Opinie

8 + 10 =

Chilling Adventures of Sabrina - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne