Sabrina Morningstar
Chilling Adventures of Sabrina


5 głosy
Chilling Adventures of Sabrina
Oceń film
4.80

Sabrina Morningstar - biografia

CHARAKTERYSTYKA


Sabrina Morningstar jest drugą wersją Sabriny Spellman, powstałą w wyniku stworzenia paradoksu czasowego, gdy Sabrina cofnęła się w przeszłość za pomocą tajemniczego jaja, zdobytego przez Blackwooda. Przebywa w Piekle pod opieką Lilith i Lucyfera, gdzie sprawuje funkcję królowej. Wiąże się z Calibanem.
W jej rolę wciela się Kiernan Shipka.


WYGLĄD


Sabrina Morningstar wygląda podobnie jak Sabrina Spellman – posiada jasne i kręcone włosy. Nosi jednak czerwona opaskę w przeciwieństwie do Sabriny, która woli czarną.


BIOGRAFIA


Sezon 3


Sabrina Morningstar powstaje, gdy Sabrina Spellman decyduje o niespełnieniu prośby Sabriny, która uratowała ją z dziewiątego kręgu Piekła. Decyduje, że pozostawi przy życiu dwie Sabriny, dzięki czemu może przebywać w Piekle i sprawować funkcję królowej, podczas gdy druga Sabrina wypełnia swoje ziemskie obowiązki. Bohaterka zakłóca tym naturalny porządek świata, co bardzo martwi Ambrose’a. Mimo wszystko Sabrina decyduje o pozostawieniu dwóch wersji siebie. Sabrina Morningstar zostaje koronowana w Piekle, gdzie będzie przebywać wraz z Lucyferem i Lilith, a druga wraca do swej rodziny i przyjaciół w Greendale.


 


Foto: Luis Javier Villalba / Shutterstock.com

Pełna biografia »

Sabrina Morningstar - powiązania postaci

Aktor: Kiernan Shipka

Sabrina Morningstar - Opinie

3 + 6 =

Chilling Adventures of Sabrina - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne