Facet (nie)potrzebny od zaraz


0 głosy
Facet (nie)potrzebny od zaraz
Oceń film
0.00

Facet (nie)potrzebny od zaraz - fabułaFabuła filmu "Facet (nie)potrzebny od zaraz"Film "Facet (nie)potrzebny od zaraz" to komedia romantyczna, w której głównymi bohaterami są Alice i Henry. Alice jest młodą, ambitną kobietą, która pracuje jako dziennikarka w jednym z londyńskich magazynów. Henry jest właścicielem firmy budowlanej, który zajmuje się remontami i naprawami.

Alice i Henry spotykają sięAlice i Henry spotykają się przypadkowo w sklepie. Alice jest zafascynowana jego urodą i zaczyna go obserwować. Henry zauważa jej zainteresowanie i postanawia zaprosić ją na kawę. Alice zgadza się i wkrótce zaczynają się spotykać.

Alice i Henry zakochują sięAlice i Henry szybko zaczynają się kochać. Ich związek jest pełen szczęścia i radości. Alice zaczyna myśleć o przyszłości i planuje zamieszkać z Henrym. Niestety, ich szczęście nie trwa długo.

Alice i Henry rozstają sięAlice i Henry rozstają się, gdy Alice dowiaduje się, że Henry ma dziecko z innej kobiety. Alice jest załamana i postanawia odejść. Henry próbuje ją przekonać, że ich miłość jest silniejsza niż jego błędy, ale Alice nie chce słuchać.

Alice i Henry ponownie się spotykająAlice i Henry ponownie się spotykają po kilku miesiącach. Alice jest zaskoczona, gdy dowiaduje się, że Henry założył fundację, która pomaga dzieciom z ubogich rodzin. Alice zaczyna dostrzegać, że Henry naprawdę się zmienił.

Alice i Henry znowu się kochająAlice i Henry znowu się kochają i postanawiają zamieszkać razem. Alice jest szczęśliwa, że może być z Henrym i wspierać go w jego działalności charytatywnej. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym Alice i Henry są szczęśliwi i zakochani.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Facet (nie)potrzebny od zaraz obsada
Facet (nie)potrzebny od zaraz
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komedia romantyczna
Czas trwania: 87 min.
Reżyseria: Weronika Migoń
Scenariusz: Weronika Migoń, Michał Czarnecki
Produkcja: Polska
Premiera: 14 lutego 2014 (Polska i świat)

Facet (nie)potrzebny od zaraz - gdzie obejrzeć

od 4,90 zł
za film
Oglądaj
5 zł
za film
Oglądaj
od 6,90 zł
za film
Oglądaj
9 zł
za film
Oglądaj
23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj

Facet (nie)potrzebny od zaraz - Opinie

4 + 9 =

Facet (nie)potrzebny od zaraz - polecane w tej kategorii

Facet (nie)potrzebny od zaraz - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne