Dwa dni w Nowym Jorku


0 głosy
Two Days in New York
Oceń film
0.00

Dwa dni w Nowym Jorku - fabułaFabuła filmu "Dwa dni w Nowym Jorku"Film "Dwa dni w Nowym Jorku" to komedia romantyczna w reżyserii Julie Delpy. Głównymi bohaterami są Marion i Mingus, którzy mieszkają w Nowym Jorku.

Marion i MingusMarion i Mingus są parą od pięciu lat. Ona jest Francuzką, która przyjechała do Nowego Jorku, aby zostać artystką. On jest Amerykaninem, który prowadzi własny program radiowy.

Goście z EuropyKiedy Marion i Mingus przygotowują się do ślubu, ich życie zostaje zakłócone przez niespodziewanych gości z Europy. Marion otrzymuje od swojej rodziny z Francji niespodziewaną wizytę. Jej ojciec, brat i siostra przyjeżdżają do Nowego Jorku, aby wziąć udział w jej ślubie.

Przygotowania do ślubuMarion i Mingus muszą szybko przygotować się do ślubu. Jednak ich goście z Europy mają swoje własne plany i nie zawsze są zgodni z planami Mariona i Mingusa. Goście z Europy wprowadzają chaos do życia Mariona i Mingusa, co prowadzi do wielu zabawnych sytuacji.

ZakończenieW końcu Marion i Mingus udaje się zorganizować udany ślub. Wszyscy goście są zadowoleni, a Marion i Mingus są szczęśliwi, że mogli spędzić dwa dni w Nowym Jorku. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, które pokazuje, że miłość zwycięża wszystko.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Dwa dni w Nowym Jorku obsada
Dwa dni w Nowym Jorku
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komedia romantyczna, Obyczajowy
Czas trwania: 91 min.
Reżyseria: Julie Delpy
Scenariusz: Julie Delpy, Alexia Landeau
Produkcja: Belgia, Francja, Niemcy
Premiera: 29 czerwca 2012 (Polska)
23 stycznia 2012 (świat)

Dwa dni w Nowym Jorku - gdzie obejrzeć

od 4,90 zł
za film
Film dostępny też w usłudze VOD+ (opłata miesięczna) - pierwsze 30 dni bezpłatnie
Oglądaj

Dwa dni w Nowym Jorku - Opinie

4 + 7 =

Dwa dni w Nowym Jorku - polecane w tej kategorii

Dwa dni w Nowym Jorku - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne