Fot: pixinoo / Shutterstock.com

Ryan Wheeler - Opowieść Podręcznej


10 głosy
The Handmaid's Tale
Oceń film
4.70

Ryan Wheeler

BIOGRAFIA Lucas Neff

CHARAKTERYSTYKA


Bogaty zwolennik Gileadu, ale mieszkający w Kanadzie, w Toronto, ze swą żoną Alanis. Cieszy się w Gileadzie wielkim szacunkiem, co w dużej mierze wynika z jego osobowości – nigdy nie traci panowania nad sobą, jest wyważony, opanowany, spokojny, a przy tym bardzo inteligentny. Do każdego obywatela Gileadu odnosi się z poważaniem, stara się pomóc. Z drugiej strony wydaje się, że nic go nie cieszy, ma pusty wzrok, rzadko się uśmiecha. To sprawia, że wydaje się tajemniczy, niepokojący, wiadomo także, że mimo swego spokoju potrafi być zimny i bezwzlędny.


WYGLĄD


Mężczyzna w średnim wieku, nieco powyżej średniego wzrostu, normalnej budowy ciała. Ma krótkie ciemne włosy, zawsze starannie ułożone, ubiera się elegancko, zazwyczaj w garnitury.


BIOGRAFIA


Sezon 5


Po zamknięciu Centrum Informacyjnego Gilead przyjmuje do siebie Serenę. Choć twierdzi, że odpowiada sam przed sobą, a nie rządem Gileadu, widać, że tak naprawdę jest fanatycznie wierny tamtejszym zasadom. Serenę traktuje niby jak gościa, ale zabrania jej opuszczać swojej posiadłości czy kontaktować się z kimś przez telefon. Angażuje ją w projekt budowy centrum leczenia niepłodności. Pozwala Serenie wyjechać do miejsca, w którym uwięziona została June, aby ta sama mogła pomścić śmierć Freda. Przyjmuje ponownie Serenę z Noahem, traktuje ją dobrze. Wydaje zgodę na wyjazd Sereny na otwarcie kliniki leczenia niepłodności.

Ryan Wheeler - powiązania postaci Opowieść Podręcznej

Ryan Wheeler
Ryan Wheeler - Opowieść Podręcznej Fot: Ga Fullner / Shutterstock.com
Aktor: Lucas Neff

Ryan Wheeler - Opinie

5 + 2 =

Opowieść Podręcznej - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne