Sąsiady


0 głosy
Sąsiady
Oceń film
0.00

Sąsiady - fabułaFabuła filmu "Sąsiady"Film "Sąsiady" to komedia obyczajowa, która opowiada o dwóch sąsiadujących ze sobą rodzinach. Głównymi bohaterami są: John i Jane Smithowie oraz ich sąsiedzi, Tim i Nancy Jonesowie.

John i Jane są małżeństwem, które mieszka w domu obok Tima i Nancy. John i Jane są zazdrosni o szczęście swoich sąsiadów i postanawiają zrobić wszystko, aby im zaszkodzić.

John i Jane zaczynają od wysyłania anonimowych listów do Tima i Nancy, w których sugerują, że ich małżeństwo jest w kryzysie. Następnie John i Jane zaczynają wykorzystywać swoje znajomości, aby wpływać na życie Tima i Nancy.

John i Jane wykorzystują również swoje znajomości w pracy, aby zablokować awans Tima. Wkrótce Tim i Nancy zaczynają tracić wszystko, co mieli.

John i Jane nie przestają jednak wpływać na życie swoich sąsiadów. Kiedy Tim i Nancy zaczynają tracić wszystko, co mieli, John i Jane postanawiają wykorzystać to, aby zdobyć ich dom.

Na szczęście Tim i Nancy znajdują sposób, aby odzyskać swoje życie. Dzięki wsparciu przyjaciół i sąsiadów udaje im się odzyskać dom i zacząć od nowa.

Film "Sąsiady" to zabawna i wzruszająca historia o tym, jak ważne jest wsparcie przyjaciół i sąsiadów w trudnych chwilach. Pokazuje również, że zazdrość i zawiść nigdy nie prowadzą do niczego dobrego.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Sąsiady obsada
Sąsiady
Kategoria: Filmy
Gatunek: Obyczajowy
Czas trwania: 95 min.
Reżyseria: Grzegorz Królikiewicz
Scenariusz: Grzegorz Królikiewicz
Produkcja: Polska
Premiera: 20 marca 2015 (Polska)
19 września 2014 (świat)

Sąsiady - gdzie obejrzeć

od 9,90 zł
za film
Oglądaj
11 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Sąsiady - Opinie

6 + 2 =

Sąsiady - polecane w tej kategorii

Sąsiady - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne