To nie tak jak myślisz, kotku


6 głosy
To nie tak jak myślisz, kotku
Oceń film
4.17

To nie tak jak myślisz, kotku - fabułaFabuła filmu "To nie tak jak myślisz, kotku"Film "To nie tak jak myślisz, kotku" to komedia romantyczna opowiadająca historię dwojga zakochanych ludzi. Głównymi bohaterami są: Bill i Alice.

Bill i AliceBill jest młodym, ambitnym mężczyzną, który pracuje jako dziennikarz w lokalnej gazecie. Alice jest młodą, piękną kobietą, która pracuje jako prawniczka. Oboje poznają się na imprezie i od razu zakochują się w sobie.

KłopotyNiestety, ich związek nie jest tak prosty, jak się wydaje. Alice ma wielu zazdrosnych adoratorów, którzy nie chcą, aby Bill był z nią szczęśliwy. Bill i Alice muszą zmierzyć się z wieloma przeciwnościami losu, aby ich miłość mogła przetrwać.

KotekDo tego wszystkiego dochodzi jeszcze kotek Alice, który jest bardzo zazdrosny o uwagę swojej właścicielki. Kotek jest bardzo złośliwy i nieustannie przeszkadza Billowi.

Happy endNa szczęście, Bill i Alice znajdują sposób na pokonanie wszystkich przeciwności i ostatecznie są razem. Kotek również zaczyna akceptować Billa i wszyscy są szczęśliwi. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym Bill i Alice są razem, a kotek jest ich wiernym towarzyszem.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - To nie tak jak myślisz, kotku obsada
To nie tak jak myślisz, kotku
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komedia, Obyczajowy
Czas trwania: 101 min.
Reżyseria: Sławomir Kryński
Scenariusz: Sławomir Kryński
Produkcja: Polska
Premiera: 14 listopada 2008 (Polska)
14 listopada 2008 (świat)

To nie tak jak myślisz, kotku - gdzie obejrzeć

od 5 zł
w abonamencie
Oglądaj
23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj

To nie tak jak myślisz, kotku - Opinie

8 + 6 =

To nie tak jak myślisz, kotku - polecane w tej kategorii

To nie tak jak myślisz, kotku - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne