Sen Kasandry


3 głosy
Cassandra's Dream
Oceń film
5.00

Sen Kasandry - fabułaFabuła filmu "Sen Kasandry"Film "Sen Kasandry" to opowieść o młodej dziewczynie o imieniu Kasandra, która ma niezwykły dar - potrafi przewidywać przyszłość. Kasandra jest córką króla i królowej, którzy nie wierzą w jej zdolności.

Kasandra i jej przyjacieleKasandra ma dwóch przyjaciół - Kastora i Polluksa. Kastor i Polluks są braciszkami, którzy wierzą w jej zdolności i starają się jej pomóc. Razem próbują odkryć tajemnicę jej przepowiedni.

Król i jego wrogowieKasandra i jej przyjaciele muszą stawić czoła wielu wrogom. Największym wrogiem jest król, który chce wykorzystać jej zdolności do własnych celów. Innymi wrogami są czarownica i jej armia, która chce zdobyć władzę nad królestwem.

Kasandra i jej przepowiedniaKasandra i jej przyjaciele muszą zmierzyć się z wieloma przeciwnościami, aby odkryć tajemnicę jej przepowiedni. W końcu odkrywają, że jej przepowiednia dotyczy przyszłości królestwa. Muszą znaleźć sposób, aby zapobiec złu, które ma nadejść.

ZakończenieKasandra i jej przyjaciele muszą połączyć siły, aby pokonać wrogów i uratować królestwo. W końcu udaje im się odkryć tajemnicę jej przepowiedni i zapobiec złu. Kasandra zostaje uznana za bohaterkę i zostaje królową.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Sen Kasandry obsada
Sen Kasandry
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat, Thriller
Czas trwania: 103 min.
Reżyseria: Woody Allen
Scenariusz: Woody Allen
Produkcja: Francja, USA
Premiera: 25 kwietnia 2008 (Polska)
18 czerwca 2007 (świat)

Sen Kasandry - gdzie obejrzeć

Przykro nam, ale nie posiadamy informacji o transmisjach online.

Sen Kasandry - Opinie

2 + 5 =

Sen Kasandry - polecane w tej kategorii

Sen Kasandry - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne