Kamerdyner


1 głosy
The Butler
Oceń film
5.00

Kamerdyner - fabułaFabuła filmu "Kamerdyner"Film "Kamerdyner" to opowieść o losach mężczyzny, który został zmuszony do wykonywania pracy służącego w pałacu. Jego imię to Janusz. Janusz jest człowiekiem skromnym i cichym, który wykonuje swoje obowiązki zgodnie z wolą swojego pana.

Postać JanuszaJanusz jest człowiekiem skromnym i cichym, który wykonuje swoje obowiązki zgodnie z wolą swojego pana. Jego życie zmienia się, gdy poznaje młodą kobietę o imieniu Zofia. Zofia jest córką jego pana i Janusz zaczyna dostrzegać w niej coś więcej niż tylko służącą.

Postać ZofiiZofia jest córką jego pana i Janusz zaczyna dostrzegać w niej coś więcej niż tylko służącą. Zofia jest piękną i mądrą kobietą, która jest zafascynowana Januszem. Ona również dostrzega w nim coś więcej niż tylko służącego.

ZakończenieJanusz i Zofia zaczynają się spotykać i wkrótce zakochują się w sobie. Ich miłość jest silna i niezłomna, ale ich losy są przeciwko nim. Ostatecznie Janusz musi opuścić pałac, aby zapewnić Zofii szczęście. Film kończy się sceną, w której Janusz i Zofia spotykają się po latach i wzruszająco się obejmują.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Kamerdyner obsada
Kamerdyner
Kategoria: Filmy
Gatunek: Biograficzny, Dramat
Czas trwania: 132 min.
Reżyseria: Lee Daniels
Scenariusz: Danny Strong
Produkcja: USA
Premiera: 26 grudnia 2013 (Polska)
5 sierpnia 2013 (świat)

Kamerdyner - gdzie obejrzeć

23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj

Kamerdyner - Opinie

4 + 9 =

Kamerdyner - polecane w tej kategorii

Kamerdyner - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne