Gorące lato


0 głosy
Gorące lato
Oceń film
0.00

Gorące lato - fabułaGorące latoGorące lato to amerykański film z 1983 roku w reżyserii Martha Coolidge. Głównymi bohaterami są trzy nastolatki: Ronnie, a także jej przyjaciółki, Willa i Fiona.

RonnieRonnie jest nastolatką, która wyjeżdża na wakacje do domu swojej ciotki. Nie jest zadowolona z tego, że musi spędzić wakacje w małym miasteczku, ale szybko zaczyna się zakochiwać w miejscu. Poznaje Willę i Fionę, które są jej przyjaciółkami. Razem biorą udział w wielu przygodach i zabawach.

Willa i FionaWilla i Fiona są nastolatkami, które mieszkają w małym miasteczku. Są bardzo dobrymi przyjaciółkami i zawsze są gotowe do zabawy. Kiedy poznają Ronnie, szybko się zaprzyjaźniają. Razem biorą udział w wielu przygodach i zabawach.

MikeMike jest młodym mężczyzną, który mieszka w małym miasteczku. Jest przystojny i przyciąga uwagę wszystkich dziewcząt. Ronnie zakochuje się w nim, ale Mike jest zainteresowany Fioną.

ZakończenieRonnie i jej przyjaciółki spędzają wspaniałe wakacje, pełne przygód i zabawy. Ronnie zdobywa wiele doświadczeń i nauczy się wielu rzeczy o życiu. Mike i Fiona zaczynają się spotykać, a Ronnie zaczyna zdawać sobie sprawę, że nie jest już dzieckiem. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym Ronnie i jej przyjaciółki są szczęśliwe i zadowolone z wakacji.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Gorące lato obsada
Gorące lato
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat
Czas trwania: 91 min.
Reżyseria: Philippe Garrel
Scenariusz: Marc Cholodenko,Caroline Deruas-Garrel, Philippe Garrel
Produkcja: Francja, Szwajcaria, Włochy
Premiera: 2 września 2011 (świat)

Gorące lato - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj

Gorące lato - Opinie

8 + 10 =

Gorące lato - polecane w tej kategorii

Gorące lato - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne