Ogniem i mieczem online - obsada i fabuła


12 głosy
Ogniem i mieczem
Oceń film
2.92

Ogniem i mieczem - fabułaFabuła filmu "Ogniem i mieczem"Film "Ogniem i mieczem" to ekranizacja powieści historycznej Henryka Sienkiewicza. Akcja filmu rozgrywa się w XVII wieku w Rzeczypospolitej Obojga Narodów. Głównym bohaterem jest Andrzej Kmicic, który jest zarówno szlachcicem, jak i wojownikiem.

Andrzej KmicicAndrzej Kmicic jest postacią, która występuje w filmie "Ogniem i mieczem". Jest on szlachcicem, który walczy w obronie Rzeczypospolitej Obojga Narodów. Kmicic jest bardzo odważnym i honorowym wojownikiem, który jest gotowy poświęcić wszystko, aby ocalić swój kraj.

Konflikt z SzwedamiW filmie "Ogniem i mieczem" pojawia się konflikt z Szwedami. Szwedzi chcą podbić Rzeczpospolitą Obojga Narodów i zdobyć jej zasoby. Andrzej Kmicic staje do walki z nimi, aby ocalić swój kraj. Wojna trwa przez wiele lat, a Kmicic walczy z całych sił, aby zapobiec inwazji Szwedów.

ZakończenieW końcu Andrzej Kmicic i jego ludzie odnoszą zwycięstwo nad Szwedami. Kmicic zostaje nagrodzony za swoje zasługi i zostaje mianowany na stanowisko wojewody. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym Kmicic i jego ludzie cieszą się zwycięstwem i zapewniają bezpieczeństwo swojemu krajowi.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Ogniem i mieczem obsada
Ogniem i mieczem
Kategoria: Filmy
Gatunek: Historyczny, Przygodowy, Kostiumowy
Czas trwania: 175 min.
Reżyseria: Jerzy Hoffman
Scenariusz: Andrzej Krakowski, Jerzy Hoffman
Produkcja: Polska
Premiera: 8 lutego 1999 (Polska)
8 lutego 1999 (świat)

Ogniem i mieczem - gdzie obejrzeć

od 29 zł
w abonamencie
Film dostępny w ramach subskrypcji
Oglądaj
5 zł
za film
Oglądaj
23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj

Ogniem i mieczem - Opinie

6 + 10 =

Ogniem i mieczem - polecane w tej kategorii

Ogniem i mieczem - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne