Fot: Daniel Suarez Gonzenbach / Shutterstock.com

WandaVision


2 głosy
WandaVision
Oceń film
5.00

WandaVision - fabułaWandaVision - serial MarvelaSerial Marvela "WandaVision" opowiada historię Wandy Maximoff i Visiona, dwóch postaci z uniwersum Marvela. Para zostaje wciągnięta w tajemniczy świat, w którym ich życie jest jak sitcom. Wanda i Vision próbują odkryć, co się dzieje, i jak uciec z tego świata.

Wanda MaximoffWanda Maximoff jest mutantem, który posiada moc kontrolowania energii i materii. Jest również znana jako Scarlet Witch. W serialu Wanda jest główną postacią, która próbuje odkryć, co się dzieje w tym świecie i jak uciec.

VisionVision jest syntetycznym człowiekiem stworzonym przez Ultrona. Jest wyposażony w moc kontrolowania energii i materii, podobnie jak Wanda. Vision jest wspierającą postacią w serialu, która pomaga Wandzie w jej poszukiwaniach.

Agatha HarknessAgatha Harkness jest czarnoksiężniczką, która występuje w serialu jako antagonistka. Agatha wykorzystuje swoje mocne czary, aby zdobyć kontrolę nad Wandą i Visionem.

Postacie poboczneSerial "WandaVision" ma również wiele postaci pobocznych, w tym Darcy Lewis, Jimmy Woo, Monica Rambeau i innych. Każda z tych postaci pomaga Wandzie i Visionowi w ich poszukiwaniach i próbach ucieczki z tego świata.

ZakończenieSerial "WandaVision" kończy się zwycięstwem Wandy i Visiona nad Agathą. Para odkrywa, że Agatha wykorzystała ich do stworzenia własnego świata, w którym mogła kontrolować wszystko. Wanda i Vision udaje się uciec z tego świata i powracają do swojego normalnego życia.
Top: Daniel Suarez Gonzenbach / Shutterstock.com
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - WandaVision obsada

WandaVision - obsada

Darcy Lewis - WandaVision
Darcy Lewis
Kat Dennings
Vision - WandaVision
Vision
Paul Bettany
Pełna obsada »
WandaVision
Kategoria: Seriale
Gatunek: Sci-Fi i Fantasy
Czas trwania: 35 min.
Reżyseria: Matt Shakman
Scenariusz: Jac Schaeffer i inni
Produkcja: USA
Premiera: 2021

WandaVision - gdzie obejrzeć

37,99 zł
w abonamencie
Oglądaj

WandaVision - Opinie

10 + 7 =

WandaVision - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne