Fot: Pawel Kubala / Shutterstock.com

Jagna Nowak

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Jagna Nowak to drugoplanowa bohaterka serialu „Ranczo”. W rolę tę wcieliła się Patricia Kazadi. Jest pielęgniarką w ośrodku zdrowia w Wilkowyjach i podlega bezpośrednio doktorowi Wezółowi, co spotyka się z ogromną zazdrością jego żony Doroty. Po raz pierwszy widzimy ją w piątej serii serialu. Jest osobą sympatyczną, bezproblemową, mającą pozytywny stosunek do życia. Czasem potrafi być jednak także złośliwa. Ma egzotyczną urodę. Cieszy się z tego powodu zainteresowaniem mężczyzn i lubi być przez nich adorowana. Przez jakiś czas związana jest z Fabianem Dudą.


WYGLĄD


Jagna to młoda, dość wysoka, atrakcyjna dziewczyna o ciemnym kolorze skóry. Ma szczupłą sylwetkę i krągłe kształty oraz długie, ciemnobrązowe włosy. Często się uśmiecha. Widzimy ją zarówno w stroju formalnym, jak i nieformalnym. W pierwszej odsłonie pojawia się w białym uniformie pielęgniarki: krótka spódniczka, kitel, czepek na głowie. Poza pracą lubi wyglądać seksownie i ubiera na przykład czerwoną, obcisłą sukienkę oraz czarną, skórzaną kurtkę. Nosi także naszyjniki i kolczyki.


BIOGRAFIA


Pochodzi z Radzynia Podlaskiego. Najprawdopodobniej ukończyła studia pielęgniarskie. Być może praca w Wilkowyjach jest jej pierwszym zajęciem zarobkowym. Swoim przyjazdem wprawia w zakłopotanie Wezółową, która od zawsze była zazdrosna o męża. Z tego powodu zostaje nawet jego recepcjonistką. Ma wówczas atrakcyjną dziewczynę cały czas na oku. Z czasem Jagna zamieszkuje w jednym z wolnych pokoi nad restauracją Wioletki, żeby nie spóźniać się do pracy z powodu nieregularnych autobusów z Radzynia. Przez jakiś czas jest w związku z włoskim policjantem Tonim, jednak mężczyzna w wyniku nieporozumienia bierze pijaków z ławeczki pod sklepem za rodzinę Jagny i zrywa kontakt. Panowie chcieli tymczasem zadbać jedynie o to, żeby dziewczyna nie wyjeżdżała z Wilkowyj. 


W kolejnym sezonie załatwia pracę w sklepie u Więcławskiej swojej koleżance Marysi, która również jest młoda, ładna i czarnoskóra. Obie dziewczyny wprawiają w zachwyt miejscowych, a ruch w spożywczaku zdecydowanie wzrasta. W siódmym sezonie Fabian Duda proponuje jej odgrywanie roli swojej sympatii, gdyż chce wzbudzić zazdrość u Klaudii. Nieopatrznie Jagna naprawdę zakochuje się w chłopaku. Wkrótce zostają parą, jednak Klaudia za wszelką cenę chce się zemścić. W końcu załatwia pielęgniarce poważną propozycję pracy w klinice w Lublinie. Jagna wybiera karierę. Żegna się z Wezółem, zrywa z Fabianem i wyjeżdża do miasta.


 

Pełna biografia »

Jagna Nowak - powiązania postaci

Jagna Nowak
Fot: Sławek / Wikimedia Commons (CC BY-SA 2.0)
Aktor: Patricia Kazadi
Profesja: pielęgniarka

Jagna Nowak - Opinie

5 + 5 =

Ranczo - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne