Trudne sprawy


5 głosy
Trudne sprawy
Oceń film
4.20

Trudne sprawy - fabułaFabuła serialu "Trudne sprawy"Serial "Trudne sprawy" opowiada o losach trzech sióstr - Magdy, Ani i Olgi. Każda z nich ma inne podejście do życia i inne cele. Magda jest ambitna i pracowita, chce zostać prawniczką. Ania jest bardziej odważna i spontaniczna, marzy o karierze w show-biznesie. Olga jest najmłodsza i najbardziej wrażliwa, jej marzeniem jest zostać aktorką.

Postacie w serialuGłównymi bohaterami serialu są trzy siostry - Magda, Ania i Olga. W serialu pojawia się również ich matka, pani Maria, która jest wyrozumiała i zawsze wspiera swoje córki. W serialu występuje również ich ojciec, pan Jan, który jest bardziej surowy i wymaga od swoich córek więcej.

Główne wątki serialuSerial "Trudne sprawy" skupia się na trudnych sytuacjach, z którymi muszą zmierzyć się siostry. Każda z nich ma swoje własne problemy, które muszą rozwiązać. Siostry muszą również poradzić sobie z trudnymi relacjami z rodzicami, którzy mają inne podejście do wychowania. Serial pokazuje, jak siostry radzą sobie z trudnymi sytuacjami i jak wspierają się wzajemnie.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Trudne sprawy obsada
Trudne sprawy
Kategoria: Seriale
Gatunek: Paradokument, Obyczajowy
Czas trwania: 44 min.
Reżyseria: Okił Khamidow, Edyta Borkowska
Scenariusz: Okił Khamidow, Edyta Borkowska
Produkcja: Polska
Premiera: 28 lutego 2011

Trudne sprawy - gdzie obejrzeć

30 zł
w pakiecie
Oglądaj

Trudne sprawy - Opinie

9 + 1 =

Trudne sprawy - polecane w tej kategorii

Trudne sprawy - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne