M jak miłość


36 głosy
M jak miłość
Oceń film
4.19

M jak miłość - fabułaM jak miłość - opis fabułyM jak miłość to polski serial obyczajowy, emitowany od 2000 roku. Akcja serialu toczy się wokół losów rodziny Mostowiaków. Głównymi bohaterami są Małgosia i Jacek Mostowiakowie oraz ich dzieci: Ania, Tomek, Marysia i Franek.

Małgosia i Jacek MostowiakowieMałgosia i Jacek Mostowiakowie to główni bohaterowie serialu. Małgosia jest kobietą o silnym charakterze, która zawsze stara się dbać o swoją rodzinę. Jacek jest pracowitym i odpowiedzialnym mężczyzną, który zawsze stara się wspierać swoją żonę.

Dzieci MostowiakówAnia, Tomek, Marysia i Franek to dzieci Małgosi i Jacka Mostowiaków. Ania jest najstarszą córką, która w serialu zmaga się z problemami w szkole i w relacjach z rodzicami. Tomek jest najstarszym synem, który w serialu zmaga się z problemami w szkole i w relacjach z rodzicami. Marysia jest najmłodszą córką, która w serialu zmaga się z problemami w szkole i w relacjach z rodzicami. Franek jest najmłodszym synem, który w serialu zmaga się z problemami w szkole i w relacjach z rodzicami.

Inne postacieW serialu pojawiają się także inne postacie, takie jak: brat Małgosi - Wojtek, który jest policjantem, ciotka Jadwiga, która jest właścicielką sklepu, sąsiadka Halina, która jest zawsze gotowa pomóc, oraz wielu innych.

M jak miłość to serial, który opowiada o codziennych problemach i radościach rodziny Mostowiaków. Serial skupia się na relacjach między bohaterami, ich problemach i wyzwaniach, które muszą pokonać, aby odnaleźć szczęście.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - M jak miłość obsada
M jak miłość
Kategoria: Seriale
Gatunek: Obyczajowy
Czas trwania: 45 min.
Reżyseria: Piotr Wereśniak, Maciej Dejczer, Waldemar Szarek, Natalia Koryncka-Gruz i inni
Scenariusz: Ryszard Zatorski, Ilona Łepkowska, Paweł Jurek i inni
Produkcja: Polska
Premiera: 4 listopada 2000

M jak miłość - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj

M jak miłość - Opinie

2 + 6 =
Bernadetta, 2022-10-27 13:44:35
Po prostu ręce opadają Tyle lat można było oglądać za darmo za granica teraz trzeba nagle płacić! W tyłkach się wam przewraca! Oglądalność spadnie ???? Nie mam słów po prostu na to głupstwo! ???? Odpowiedz
Paweł, 2022-10-27 14:40:36
Tu masz link do darmowych odcinków . https://www.dailymotion.com/search/m%20jak%20mi%C5%82o%C5%9B%C4%87/videos

M jak miłość - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne