Frankenweenie


2 głosy
Frankenweenie
Oceń film
4.50

Frankenweenie - fabułaFabuła bajki "Frankenweenie"Bajka "Frankenweenie" opowiada o chłopcu imieniem Victor, który mieszka w małym miasteczku w Kalifornii. Jego najlepszym przyjacielem jest jego pies o imieniu Sparky. Pewnego dnia Sparky ginie w wypadku, a Victor jest załamany.

Victor przywraca Sparky do życiaVictor postanawia przywrócić Sparky do życia, wykorzystując naukę o wzmacnianiu życia. Przeprowadza eksperymenty, aby przywrócić Sparky do życia. W końcu udaje mu się przywrócić Sparky do życia, ale jego pies jest teraz zupełnie inny.

Inne postacieVictor ma również innych przyjaciół, w tym Edgara "E" Gore'a, Toshiaki, Nassor i Bob. Wszyscy oni są zafascynowani nowymi umiejętnościami Sparky'ego. Wkrótce Victor i jego przyjaciele zaczynają przeprowadzać eksperymenty, aby przywrócić do życia inne zwierzęta.

KonfliktNiestety, ich eksperymenty nie są mile widziane przez wszystkich. Szeryf z miasteczka, wraz z nauczycielem Victora, postanawiają powstrzymać Victora i jego przyjaciół. Wkrótce wszyscy zaczynają walczyć o to, czy Victor i jego przyjaciele powinni kontynuować swoje eksperymenty, czy też powinni je przerwać.

ZakończenieW końcu Victor i jego przyjaciele odkrywają, że ich eksperymenty mogą być wykorzystane do dobra, a nie zła. Wszyscy postanawiają współpracować, aby wykorzystać ich odkrycia do dobra. W ten sposób Victor i jego przyjaciele mogą cieszyć się wspólnymi chwilami z Sparky'em.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Frankenweenie obsada
Frankenweenie
Kategoria: Dla dzieci
Gatunek: Pełnometrażowy
Czas trwania: 83 min.
Reżyseria: Tim Burton
Scenariusz: John August, Leonard Ripps
Produkcja: USA
Premiera: 7 grudnia 2012 (Polska)
20 września 2012 (świat)

Frankenweenie - gdzie obejrzeć

Przykro nam, ale nie posiadamy informacji o transmisjach online.

Frankenweenie - Opinie

6 + 2 =

Frankenweenie - polecane w tej kategorii

Frankenweenie - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne