Ogień zwalczaj ogniem


2 głosy
Fire with fire
Oceń film
4.50

Ogień zwalczaj ogniem - fabułaFabuła filmu "Ogień zwalczaj ogniem"Film "Ogień zwalczaj ogniem" to historia o dwóch przyjaciołach, którzy stają się wrogami. Głównymi bohaterami są Chris i John. Chris jest byłym żołnierzem, który po powrocie z wojny zajmuje się handlem bronią. John natomiast jest policjantem, który walczy z przestępczością.

Konflikt między Chrisem a JohnemKonflikt między Chrisem a Johnem rozpoczyna się, gdy Chris zostaje oskarżony o handel bronią. John, jako policjant, jest zobowiązany do wykonania swojej pracy i zatrzymania Chrisa. Chris jest zdeterminowany, aby uciec i uniknąć odpowiedzialności.

Walka o przetrwanieChris i John zostają wplątani w walkę o przetrwanie. Chris musi zmierzyć się z przestępcami, którzy chcą go zabić, a John musi zmierzyć się z własnymi wątpliwościami, czy powinien wykonać swoją pracę i aresztować Chrisa.

ZakończenieChris i John muszą zjednoczyć siły, aby pokonać wspólnego wroga. W końcu udaje im się pokonać przestępców i odzyskać spokój. Chris i John odzyskują swoją przyjaźń i wspólnie walczą o sprawiedliwość.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Ogień zwalczaj ogniem obsada
Ogień zwalczaj ogniem
Kategoria: Filmy
Gatunek: Sensacyjny, Dramat
Czas trwania: 97 min.
Reżyseria: David Barrett
Scenariusz: Tom O'Connor, Lowell Cauffiel
Produkcja: USA
Premiera: 31 sierpnia 2012 (świat)

Ogień zwalczaj ogniem - gdzie obejrzeć

7 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Ogień zwalczaj ogniem - Opinie

4 + 6 =

Ogień zwalczaj ogniem - polecane w tej kategorii

Ogień zwalczaj ogniem - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne