Ja to mam szczęście


1 głosy
Ja to mam szczęście
Oceń film
1.00

Ja to mam szczęście - fabułaSerial "Ja to mam szczęście"


Serial "Ja to mam szczęście" to opowieść o przygodach trzech przyjaciół: Kacpra, Ani i Kuby. Przyjaciele mieszkają w małym miasteczku, gdzie wszystko jest znane i przewidywalne.

Kacper


Kacper jest najstarszym z trójki przyjaciół. Jest ambitny i pracowity, ale czasami zapomina o swoich marzeniach. Pracuje w sklepie spożywczym, gdzie spotyka swoją byłą dziewczynę, która wywołuje w nim mieszane uczucia.

Ania


Ania jest najmłodszą z trójki przyjaciół. Jest pełna energii i optymizmu. Pracuje w lokalnym klubie, gdzie spotyka swojego byłego chłopaka. Ania jest zdeterminowana, by zrealizować swoje marzenia.

Kuba


Kuba jest najbardziej zamkniętym w sobie z trójki przyjaciół. Jest bardzo wrażliwy i często zamyka się w sobie. Pracuje w lokalnym sklepie muzycznym, gdzie spotyka swoją byłą dziewczynę.

Serial "Ja to mam szczęście" opowiada o przygodach trójki przyjaciół, którzy starają się odnaleźć w życiu. Przyjaciele muszą poradzić sobie z trudnymi sytuacjami, które spotykają ich na swojej drodze. Muszą zmierzyć się z własnymi lękami i obawami, by odnaleźć swoje miejsce w świecie.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Ja to mam szczęście obsada
Ja to mam szczęście
Kategoria: Seriale
Gatunek: Komediowy, Familijny, Obyczajowy
Czas trwania: 25 min.
Reżyseria: Sylwester Jakimow, Karol Klementowicz
Scenariusz: Karol Klementowicz
Produkcja: Polska
Premiera: 7 marca 2012

Ja to mam szczęście - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj

Ja to mam szczęście - Opinie

3 + 3 =

Ja to mam szczęście - polecane w tej kategorii

Ja to mam szczęście - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne