Wróg - fabułaFabuła filmu "Wróg"Film "Wróg" to thriller psychologiczny w reżyserii Denis Villeneuve. Głównym bohaterem jest Adam Bell, grany przez Jake'a Gyllenhaala. Adam jest nauczycielem akademickim, który prowadzi spokojne życie. Pewnego dnia odkrywa, że jego dokładna kopia występuje w innym filmie.

Adam i AnthonyAdam postanawia odnaleźć swojego bliźniaka i wkrótce odkrywa, że jest nim Anthony Clair, grany przez samego Gyllenhaala. Anthony jest zupełnie innym człowiekiem niż Adam. Jest bardziej odważny i pewny siebie, a także ma inne zainteresowania. Adam i Anthony postanawiają się spotkać i wkrótce zaczynają się wzajemnie inspirować.

KonfliktJednak wkrótce pojawia się konflikt między nimi. Anthony zaczyna wykorzystywać Adama do swoich własnych celów, a Adam zaczyna się obawiać, że Anthony może mu zaszkodzić. Wkrótce okazuje się, że Anthony jest w to zamieszany w poważne przestępstwo, a Adam musi zdecydować, czy pomoże Anthony'emu, czy też nie.

ZakończenieFilm kończy się zaskakującym zakończeniem, w którym Adam i Anthony muszą stawić czoła swoim wrogom. W końcu Adam i Anthony zdają sobie sprawę, że są bardziej podobni niż się wydaje i że muszą współpracować, aby przetrwać. Film kończy się sceną, w której Adam i Anthony wychodzą razem z miejsca, w którym się spotkali.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Wróg obsada
Wróg
Kategoria: Filmy
Gatunek: Thriller
Czas trwania: 90 min.
Reżyseria: Denis Villeneuve
Scenariusz: Javier Gullón
Produkcja: Hiszpania, Kanada
Premiera: 15 sierpnia 2014 (Polska)
8 września 2013 (świat)

Wróg - gdzie obejrzeć

od 9,90 zł
za film
Oglądaj
od 5 zł
za film
Oglądaj
od 6,90 zł
za film
Oglądaj
od 6,99 zł
za film
Oglądaj
7 zł
za film
Oglądaj
23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj

Wróg - Opinie

7 + 3 =

Wróg - polecane w tej kategorii

Wróg - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne