W imię - fabułaFabuła filmu "W imię"Film "W imię" to polski dramat psychologiczny w reżyserii Małgorzaty Szumowskiej. Główną bohaterką jest Anna, która po śmierci męża i dziecka zaczyna szukać sensu życia.

Anna i jej życieAnna jest młodą kobietą, która po śmierci męża i dziecka zaczyna szukać sensu życia. Próbuje odnaleźć się w nowej rzeczywistości, ale jej życie jest pełne cierpienia i samotności. Próbuje znaleźć ukojenie w religii, ale jej wierzenia są coraz bardziej radykalne.

Spotkanie z KsiędzemAnna spotyka Księdza, który staje się jej przewodnikiem duchowym. Ksiądz wprowadza ją w świat religii i wiary, ale jego radykalne poglądy wywołują w Annie coraz większe obawy.

Przemiana AnnyAnna zaczyna coraz bardziej radykalizować swoje poglądy i zaczyna wierzyć, że jej życie ma jakiś cel. Zaczyna wykonywać coraz bardziej radykalne czyny w imię wiary.

KonfrontacjaAnna staje się coraz bardziej radykalna i w końcu staje do konfrontacji z Księdzem. Ksiądz próbuje ją powstrzymać, ale Anna jest zdeterminowana, by wykonać swoje zadanie.

ZakończenieFilm kończy się sceną, w której Anna wykonuje swoje zadanie, ale w ostatniej chwili zmienia swoje zdanie. Anna odkrywa, że jej życie ma sens i zaczyna szukać nowych dróg. Film kończy się sceną, w której Anna wybacza Księdzu i odchodzi w stronę nowego życia.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - W imię obsada
W imię
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat, Obyczajowy
Czas trwania: 97 min.
Reżyseria: Małgorzata Szumowska
Scenariusz: Małgorzata Szumowska, Michał Englert
Produkcja: Polska
Premiera: 20 września 2013 (Polska)
8 lutego 2013 (świat)

W imię - gdzie obejrzeć

od 4,90 zł
za film
Oglądaj
30 zł
w pakiecie
Oglądaj
23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj

W imię - Opinie

6 + 7 =

W imię - polecane w tej kategorii

W imię - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne