Fot: pixinoo / Shutterstock.com

Rose Blaine - Opowieść Podręcznej


10 głosy
The Handmaid's Tale
Oceń film
4.70

Rose Blaine

BIOGRAFIA Carey Cox

CHARAKTERYSTYKA


Córka naczelnego dowódcy Whartona (takie też jest jej panieńskie nazwisko), żona komandora Nicholasa „Nicka” Blaine'a, którego poślubiła tuż przed wydarzeniami z początku 5. serii. Wierna Republice Gileadu, gdy ją poznajemy, jest typową dobrze ułożoną gileadzką żoną, w czym przypomina Eden, pierwszą żonę Nicka. W odróżnieniu od niej jest o wiele bardziej dojrzała, co ciekawe, wie o związkach łączących Nicka i June (w końcu przyjaźni się z rodziną MacKenzie, która adoptowała Hannah/Agnes) i wydaje się popierać działania byłej Podręcznej. Sympatyczna osoba, która akceptuje zastaną rzeczywistość, ale wie, że ma władzę i wiedzę, którą może wykorzystać. Prawdopodobnie będzie jedną z wiodących postaci w kolejnej serii.


WYGLĄD


Szczupła kobieta średniego wzrostu, około 30-40 lat. Ma rude włosy spięte z tyłu. Jej cechą charakterystyczną jest problem z nogą, przez co porusza się o lasce. Jest w widocznej, ale jeszcze nie zaawansowanej ciąży.


BIOGRAFIA


Sezon 5


Nick wraca do domu, Rose przynosi mu kawę, pyta o June i o to, czy wszystko poszło zgodnie z jej planem. Odpowiedź męża kwituje stwierdzeniem, że będzie się modlić za June. Wyznaje mężowi, ze jest w ciąży. Po powrocie Nicka z egzekucji komandora Putnama zarzuca mężowi, że nie postępuje zgodnie z boskimi przykazaniami. Uspokaja się jednak, gdy ten stwierdza, że dba o bezpieczny świat dla ich nienarodzonego jeszcze dziecka. Nick dotyka jej brzucha. Podczas kolacji z komandorem MacKenzie ujawnia, że dysponuje sporą wiedzą na temat June.


Odwiedza Nicka w więzieniu, do którego trafił za uderzenie komandora Lawrence'a, zarzuca mu, że wciąż kocha June, deklaruje, że chce go opuścić.

Rose Blaine - powiązania postaci Opowieść Podręcznej

Rose Blaine
Aktor: Carey Cox

Rose Blaine - Opinie

2 + 4 =

Opowieść Podręcznej - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne