Nie ma tego złego


0 głosy
The Right Kind of Wrong
Oceń film
0.00

Nie ma tego złego - fabułaFabuła filmu "Nie ma tego złego"Film "Nie ma tego złego" to komedia romantyczna w reżyserii Bartka Konopki. Głównymi bohaterami są: Zosia (Katarzyna Zawadzka) i Kuba (Maciej Stuhr).

Zosia i KubaZosia jest młodą, ambitną kobietą, która pracuje w korporacji. Kuba to przystojny, ale nieco nieodpowiedzialny mężczyzna, który wciąż szuka swojego miejsca w życiu. Zosia i Kuba spotykają się przypadkiem i zakochują w sobie.

PrzeszkodyJednak ich związek nie jest łatwy. Zosia i Kuba muszą zmierzyć się z wieloma przeszkodami. Przede wszystkim Kuba musi zmierzyć się z własnymi słabościami i zacząć dorosłe życie. Zosia z kolei musi zmierzyć się z presją rodziny i pracodawców, którzy nie akceptują jej wyboru.

PrzyjacieleNa szczęście Zosia i Kuba mają wsparcie w przyjaciołach. W filmie pojawiają się postacie: Ania (Agnieszka Dygant), która jest przyjaciółką Zosi, oraz Tomek (Mateusz Damięcki), który jest przyjacielem Kuby. Przyjaciele pomagają im w trudnych sytuacjach i wspierają ich w ich miłosnym związku.

Happy endCzy Zosia i Kuba odnajdą szczęście? Czy ich miłość przetrwa wszystkie przeciwności losu? Aby się tego dowiedzieć, trzeba obejrzeć film "Nie ma tego złego". Jest to zabawna i wzruszająca historia o miłości, która pokazuje, że czasem warto ryzykować i walczyć o swoje marzenia.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Nie ma tego złego obsada
Nie ma tego złego
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komedia romantyczna
Czas trwania: 97 min.
Reżyseria: Jeremiah S. Chechik
Scenariusz: Megan Martin
Produkcja: Kanada
Premiera: 1 sierpnia 2014 (Polska)
12 września 2013 (świat)

Nie ma tego złego - gdzie obejrzeć

6,90 zł
za film
Film dostępny też w usłudze VOD+ (opłata miesięczna) - pierwsze 30 dni bezpłatnie
Oglądaj

Nie ma tego złego - Opinie

5 + 8 =

Nie ma tego złego - polecane w tej kategorii

Nie ma tego złego - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne