Anglik który mnie kochał


0 głosy
How to Make Love Like an Englishman
Oceń film
0.00

Anglik który mnie kochał - fabułaFabuła filmu "Anglik który mnie kochał"Film "Anglik który mnie kochał" to romantyczna komedia opowiadająca historię miłości dwojga ludzi, którzy pochodzą z różnych światów.

Główni bohaterowieGłównymi bohaterami filmu są Anna Scott (Julia Roberts) i William Thacker (Hugh Grant). Anna jest sławną amerykańską aktorką, która przyjeżdża do Londynu, aby promować swój najnowszy film. William jest właścicielem sklepu z książkami, który mieszka w Londynie.

Miłość na pierwszy rzut okaWilliam i Anna spotykają się przypadkowo w sklepie z książkami, gdzie Anna kupuje książkę. Od razu między nimi rodzi się chemia. William zaprasza Annę na kolację, a ona zgadza się.

Romantyczne przygodyWilliam i Anna spędzają razem wiele czasu, odwiedzając różne miejsca w Londynie. Podczas jednej z wycieczek Anna i William odkrywają, że są sobie bardzo bliscy.

Koniec związkuNiestety, ich związek nie trwa długo. Anna musi wrócić do Stanów Zjednoczonych, aby kontynuować swoją karierę. William jest załamany, ale wie, że musi pozwolić jej odejść.

Happy endNa szczęście, Anna i William nie tracą nadziei. Anna wraca do Londynu, aby odzyskać swoją miłość. W końcu, po wielu przygodach i przeszkodach, para odnajduje szczęście i zakochuje się jeszcze bardziej.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Anglik który mnie kochał obsada
Anglik który mnie kochał
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komedia romantyczna
Czas trwania: 100 min.
Reżyseria: Tom Vaughan
Scenariusz: Matthew Newman
Produkcja: USA
Premiera: 6 listopada 2014 (świat)

Anglik który mnie kochał - gdzie obejrzeć

od 11 zł
za film
Oglądaj
11 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Anglik który mnie kochał - Opinie

4 + 10 =

Anglik który mnie kochał - polecane w tej kategorii

Anglik który mnie kochał - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne