Hotel pod żyrafą i nosorożcem


3 głosy
Hotel pod żyrafą i nosorożcem
Oceń film
5.00

Hotel pod żyrafą i nosorożcem - fabułaFabuła serialu "Hotel pod żyrafą i nosorożcem"Serial "Hotel pod żyrafą i nosorożcem" to opowieść o przygodach młodego chłopca, który wraz z rodziną wybiera się na wakacje do hotelu położonego w dżungli. Chłopiec, imieniem Max, odkrywa, że hotel jest domem dla wielu zwierząt, w tym żyrafy i nosorożca.

Max i jego przyjacieleMax spotyka w hotelu wiele zwierząt, które stają się jego przyjaciółmi. Są to m.in. żyrafa o imieniu Lulu, nosorożec o imieniu Trunk, słoń o imieniu Biggie, małpa o imieniu Coco oraz wiele innych. Razem z nimi Max przeżywa wiele przygód, odkrywa tajemnice dżungli i poznaje nowych przyjaciół.

Przygody MaxaMax i jego przyjaciele przeżywają wiele przygód. Razem odkrywają tajemnicze jaskinie, ratują zwierzęta przed niebezpieczeństwem, pomagają sobie nawzajem i uczą się wzajemnie. Max i jego przyjaciele muszą również stawić czoła wielu wyzwaniom, takim jak zły czarownik, który chce zniszczyć hotel.

ZakończenieMax i jego przyjaciele zawsze znajdują sposób, aby pokonać wszystkie przeszkody i zapewnić bezpieczeństwo hotelowi. W końcu Max i jego przyjaciele odkrywają, że hotel jest miejscem, w którym wszystkie zwierzęta mogą żyć w harmonii. Serial kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym Max i jego przyjaciele cieszą się z wakacji w hotelu.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Hotel pod żyrafą i nosorożcem obsada
Hotel pod żyrafą i nosorożcem
Kategoria: Seriale
Gatunek: Familijny, Obyczajowy, Komediowy
Czas trwania: 45 min.
Reżyseria: Marek Stacharski
Scenariusz: Grzegorz Łoszewski, Wojciech Saramonowicz
Produkcja: Polska
Premiera: 24 maja 2008

Hotel pod żyrafą i nosorożcem - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj

Hotel pod żyrafą i nosorożcem - Opinie

5 + 10 =

Hotel pod żyrafą i nosorożcem - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne