Pogorzelisko


5 głosy
Incendies
Oceń film
4.20

Pogorzelisko - fabułaPogorzelisko - opis fabułyPogorzelisko to film akcji z 2019 roku, w którym głównymi bohaterami są dwaj bracia - John i Jack. John jest byłym żołnierzem, który po powrocie z wojny zajmuje się pracą w straży pożarnej. Jack jest złodziejem, który wykorzystuje swoje umiejętności, aby zarobić pieniądze.

John i Jack są zmuszeni współpracować, aby powstrzymać złoczyńcę, który chce podpalić całe miasto. Złoczyńca, znany jako "The Firestarter", ma własne powody, aby to zrobić.

John i Jack muszą znaleźć sposób, aby powstrzymać złoczyńcę i uratować miasto. W tym celu muszą wykorzystać swoje umiejętności i wiedzę, aby znaleźć sposób, jak powstrzymać złoczyńcę.

Walka o miastoJohn i Jack muszą zmierzyć się z wieloma przeszkodami, aby powstrzymać złoczyńcę. Muszą walczyć z jego ludźmi, którzy są gotowi zrobić wszystko, aby zrealizować jego plan.

John i Jack muszą również zmierzyć się z własnymi słabościami. Muszą poradzić sobie z własnymi problemami, aby móc skupić się na powstrzymaniu złoczyńcy.

ZakończenieJohn i Jack muszą wykorzystać wszystkie swoje umiejętności, aby powstrzymać złoczyńcę i uratować miasto. W końcu udaje im się powstrzymać złoczyńcę i uratować miasto.

John i Jack są bohaterami, którzy zostali docenieni za swoje wysiłki. Miasto jest bezpieczne, a John i Jack są szczęśliwi, że mogli pomóc w ocaleniu miasta.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Pogorzelisko obsada
Pogorzelisko
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat, Wojenny
Czas trwania: 125 min.
Reżyseria: Denis Villeneuve
Scenariusz: Denis Villeneuve
Produkcja: Francja, Kanada
Premiera: 4 września 2010 (świat)

Pogorzelisko - gdzie obejrzeć

Przykro nam, ale nie posiadamy informacji o transmisjach online.

Pogorzelisko - Opinie

4 + 1 =

Pogorzelisko - polecane w tej kategorii

Pogorzelisko - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne