Nasz dom


2 głosy
Nosso Lar
Oceń film
2.00

Nasz dom - fabułaFabuła filmu "Nasz dom"Głównymi bohaterami filmu "Nasz dom" są John i Laura, małżeństwo, które postanawia przeprowadzić się do nowego domu. Niestety, ich sielanka nie trwa długo, gdyż okazuje się, że ich nowy dom jest nawiedzony.

John i Laura szybko zaczynają odczuwać dziwne zjawiska w domu. Przedmioty znikają, a dziwne dźwięki słychać w całym domu. John i Laura postanawiają dowiedzieć się, co się dzieje.

Przyjaciele Johna i LauriJohn i Laura nie są sami w swojej walce z duchami. Wspiera ich ich przyjaciel, psycholog, dr Markway. Pomaga im również ich sąsiad, Luke Sanderson. Luke jest zarządcą domu i wie, że w domu dzieją się dziwne rzeczy.

Walka z duchamiJohn i Laura postanawiają walczyć z duchami. Przy pomocy dr Markwaya i Luke'a starają się odkryć, co się dzieje w ich domu. Próbują również zrozumieć, dlaczego dom jest nawiedzony.

John i Laura starają się zrozumieć, co się dzieje w ich domu. Próbują również odkryć, jakie są źródła duchów. W końcu odkrywają, że dom jest nawiedzony przez ducha młodej kobiety, która została zamordowana w domu.

ZakończenieJohn i Laura postanawiają pomóc duchowi. Przy pomocy dr Markwaya i Luke'a starają się odkryć, kto zamordował ducha. W końcu odkrywają, że mordercą była siostra ducha.

John i Laura postanawiają pomóc duchowi w odejściu do lepszego świata. W końcu duch opuszcza dom i John i Laura mogą wreszcie cieszyć się swoim nowym domem.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Nasz dom obsada
Nasz dom
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat, Sci-Fi i fantasy
Czas trwania: 109 min.
Reżyseria: Wagner de Assis
Scenariusz: Wagner de Assis
Produkcja: Brazylia
Premiera: 3 września 2010 (świat)

Nasz dom - gdzie obejrzeć

23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj

Nasz dom - Opinie

1 + 4 =

Nasz dom - polecane w tej kategorii

Nasz dom - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne